KLASYFIKACJA GENERALNA DLA MATEUSZA PORĘBSKIEGO!

TRYUMF MATEUSZA PORĘBSKIEGO W KOŃCOWEJ KLASYFIKACJI GENERALNEJ OTKJM W ŁUCZNICTWIE!
Cztery równe występy (jedno zwycięstwo – Żywiec, dwa drugie miejsca – Głuchołazy i Wrocław, jedna czwarta lokata – Prudnik) w kolejnych rundach Ogólnopolskich Turniejów Klasyfikacyjnych Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych w Łucznictwie rozgrywanych na przestrzeni całego 2014 roku zapewniły Mateuszowi Porębskiemu końcowy tryumf w Klasyfikacji Generalnej Juniorów Młodszych z dość wyraźną przewagą nad pozostałymi 92-ma zawodnikami.
W pierwszej dziesiątce zestawienia końcowego jest jeszcze dwóch zawodników UKS „GROT”. Na bardzo dobrym, czwartym miejscu zameldował się Seweryn Gandor, natomiast na 10 pozycji ujęto Szymona Porębskiego (miejsce w czołowej trójce klasyfikacji generalnej byłoby w jego przypadku realne, gdyby wystartował w zawodach II Rundy we Wrocławiu). Bartłomiej Rymarz, najmłodszy z naszych reprezentantów, który do końca bieżącego roku startuje jeszcze nominalnie w kategorii „Młodzik Starszy”, został ostatecznie sklasyfikowany na 30 pozycji (punktował dopiero w III i IV Rundzie).

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)