KLASYFIKACJA GENERALNA DLA MATEUSZA PORĘBSKIEGO!

TRYUMF MATEUSZA PORĘBSKIEGO W KOŃCOWEJ KLASYFIKACJI GENERALNEJ OTKJM W ŁUCZNICTWIE!
Cztery równe występy (jedno zwycięstwo – Żywiec, dwa drugie miejsca – Głuchołazy i Wrocław, jedna czwarta lokata – Prudnik) w kolejnych rundach Ogólnopolskich Turniejów Klasyfikacyjnych Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych w Łucznictwie rozgrywanych na przestrzeni całego 2014 roku zapewniły Mateuszowi Porębskiemu końcowy tryumf w Klasyfikacji Generalnej Juniorów Młodszych z dość wyraźną przewagą nad pozostałymi 92-ma zawodnikami.
W pierwszej dziesiątce zestawienia końcowego jest jeszcze dwóch zawodników UKS „GROT”. Na bardzo dobrym, czwartym miejscu zameldował się Seweryn Gandor, natomiast na 10 pozycji ujęto Szymona Porębskiego (miejsce w czołowej trójce klasyfikacji generalnej byłoby w jego przypadku realne, gdyby wystartował w zawodach II Rundy we Wrocławiu). Bartłomiej Rymarz, najmłodszy z naszych reprezentantów, który do końca bieżącego roku startuje jeszcze nominalnie w kategorii „Młodzik Starszy”, został ostatecznie sklasyfikowany na 30 pozycji (punktował dopiero w III i IV Rundzie).

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Turniej Mikołajkowy – Legnica 4/12/2022r

Dzisiaj w Legnicy rywalizowaliśmy w kategorii open, po kwalifikacjach odbyły się pojedynki od 1/8

4 grudnia 2022 Czytaj więcej

Turniej Mikołajkowy – Legnica 3/12/2022r

Start w Turnieju Mikołajkowym w Legnicy to już taka nasza grudniowa tradycja.

3 grudnia 2022 Czytaj więcej

Nasi zawodnicy w Kadrze Narodowej

Polski Związek Łuczniczy ogłosił skład Kadry Narodowej na I półrocze 2023r. W składzie znalazło się 7-mioro naszych zawodników!

2 grudnia 2022 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)