KLASYFIKACJA GENERALNA DLA MATEUSZA PORĘBSKIEGO!

TRYUMF MATEUSZA PORĘBSKIEGO W KOŃCOWEJ KLASYFIKACJI GENERALNEJ OTKJM W ŁUCZNICTWIE!
Cztery równe występy (jedno zwycięstwo – Żywiec, dwa drugie miejsca – Głuchołazy i Wrocław, jedna czwarta lokata – Prudnik) w kolejnych rundach Ogólnopolskich Turniejów Klasyfikacyjnych Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych w Łucznictwie rozgrywanych na przestrzeni całego 2014 roku zapewniły Mateuszowi Porębskiemu końcowy tryumf w Klasyfikacji Generalnej Juniorów Młodszych z dość wyraźną przewagą nad pozostałymi 92-ma zawodnikami.
W pierwszej dziesiątce zestawienia końcowego jest jeszcze dwóch zawodników UKS „GROT”. Na bardzo dobrym, czwartym miejscu zameldował się Seweryn Gandor, natomiast na 10 pozycji ujęto Szymona Porębskiego (miejsce w czołowej trójce klasyfikacji generalnej byłoby w jego przypadku realne, gdyby wystartował w zawodach II Rundy we Wrocławiu). Bartłomiej Rymarz, najmłodszy z naszych reprezentantów, który do końca bieżącego roku startuje jeszcze nominalnie w kategorii „Młodzik Starszy”, został ostatecznie sklasyfikowany na 30 pozycji (punktował dopiero w III i IV Rundzie).

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)