Jesienny Młodzieżowy Turniej Lajkonika – Kraków 2020.

Na tegorocznego Lajkonika pojechało 13-tu reprezentantów Grota. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci starszych i młodzików. Bardzo dobrym wynikiem – 674 pkt – zabłysnął Filip Sporek, który zdecydowanie zwyciężył wśród dzieci! Filip wygrał również w strzelaniu specjalnym – co pozwoliło mu zdobyć jedną z czterech figurek tytułowego Lajkonika!
Na najniższym stopniu podium stanęła również młodziczka – Karolina Grudzień, która z 9 miejsca po pierwszej odległości w efekcie doskonałego strzelania na 20 metrach – 340pkt, skutecznie zaatakowała podium dzisiejszych zawodów!
Jej partner mikstowy z Mistrzostw Polski – Szymon Czarnik – był co prawda najlepszy wśród młodzików na 20 metrach – 337pkt , ale niestety słabsze strzelanie 40-stki uplasowało Szymona dopiero na 6 m-scu.
Dwa najlepsze wyniki młodzików – Karolina Grudzień, Szymon Czarnik, oraz dwa najlepsze wyniki dzieci starszych – Agnieszka Ficek, Filip Sporek, zapewniły nam zwycięstwo w klasyfikacji klubowej, a wiec udało nam się obronić zeszłoroczny tytuł Mistrzów Lajkonika!!!
Dziękujemy Organizatorom – Płaszowiance Kraków, za sprawnie przeprowadzone zawody, a także Rodzicom zawodników za pomoc w transporcie!
Podziękowania składamy również trójce naszych juniorów, którzy zdobywali dziś pierwsze doświadczenia trenerskie, pomagając w strzelaniu najmłodszym zawodnikom – Natalia Lepa, Jakub Sroka, Adrian Szłapak. Natalia dodatkowo jest autorką części zdjęć z dzisiejszych zawodów.
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

UWAGA ZMIANY!!!

Uwaga zawodnicy!!! W związku z wejściem naszego miasta do czerwonej strefy, szkoła w której trenujemy przeszła w całości na tryb zdalny. Dlatego co najmniej do wyjścia z czerwonej strefy, wszystkie treningi będą odbywać się w klubie wg grafiku jak w sezonie letnim. Przypomnienie dla grupy początkującej środa: 16:00 – 17:15 piątek: 16:00 – 17:15 W […]

19 października 2020 Czytaj więcej

XXXIII Międzynarodowy Turniej o Złotą Ciupagę Góralską – Żywiec, 16-18.10.2020r.

Aż trzy dni trwała tegoroczna „Ciupaga”. Pogoda niestety nie rozpieszczała uczestników – deszcz, wilgoć, błoto i niska temperatura przypominały, że październik w Beskidach to nie są wczasy w Tunezji 😁.

18 października 2020 Czytaj więcej

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Żywiec 15.10.2020r.

 Nietypowo, bo prawie w środku tygodnia rozegraliśmy jedne z ostatnich w tym roku zawodów na torach otwartych. Nasz klub reprezentowało siedmioro zawodników z kategorii – młodzik. Wyniki pozostawiają pewien niedosyt, ale pandemia i związane z nią obostrzenia, oraz niemal zerowa w stosunku do lat poprzednich pomoc finansowa naszego miasta, nie sprzyjają realizacji tegorocznych założeń treningowych.imo to, jakieś medale udało się z Żywca przywieźć 😉.

17 października 2020 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)