Jesienny Młodzieżowy Turniej Lajkonika – Kraków 2017

Dzisiejsza pogoda w Krakowie sama podsuwała na myśl zmianę nazwy zawodów na „Turniej Lejkonika” – lało nieprzerwanie przez cały dzień. Sędziowie zdecydowali się na skrócenie strzelań dla młodzików i dzieci starszych o połowę, natomiast dzieci młodsze strzelały wg. komunikatu, ale na szczęście pod dachem. Klub nasz przyjechał w silnej, 21 osobowej ekipie. W efekcie sportowo-survivalowych zmagań zdobyliśmy 5 medali indywidualnych, oraz jeden brązowy za klasyfikację drużynową!!!

Oto punktowane miejsca naszych zawodników od 1-8 w kolejności od najmłodszych:

Dzieci młodsze:
Karolina Grudzień – II m-sce i srebrny medal
Hania Kuś – VIII m-sce
Tymoteusz Kolasiński – II m-sce i srebrny medal
Daniel Kamiński – IV m-sce
Aleks Chudy – V m-sce

Dzieci starsze:
Natalia Lepa – I m-sce i złoty medal
Dominika Brzezina – VII m-sce
Jakub Sroka – III m-sce i brązowy medal

Młodzicy starsi:
Ewa Radwan – VI m-sce
Maja Hanslik – VIII m-sce
Jakub Gębala – III m-sce i brązowy medal

Na brązowy medal drużyny złożyli się: Jakub Gębala, Ewa Radwan, Natalia Lepa, Jakub Sroka, Karolina Hernicka i Marcin Lesiński.

Ponadto medaliści w kategoriach dzieci starszych i młodzików zmierzyli się w strzelaniu specjalnym do małej tarczy z sylwetką Lajkonika. Bezkonkurencyjna w swojej kategorii okazała się Natalia Lepa pewnie zwyciężając tytułową cepeliowską statuetkę tatarzyna na koniu, kojarzącą się z miastem Kraków.
Gratulacje dla wszystkich startujących, a także ogromne podziękowania dla Rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu!
Jutro dla odmiany walczymy z juniorami na OTK w Nowej Rudzie.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)