Jesienny Młodzieżowy Turniej Lajkonika – Kraków 2017

Dzisiejsza pogoda w Krakowie sama podsuwała na myśl zmianę nazwy zawodów na „Turniej Lejkonika” – lało nieprzerwanie przez cały dzień. Sędziowie zdecydowali się na skrócenie strzelań dla młodzików i dzieci starszych o połowę, natomiast dzieci młodsze strzelały wg. komunikatu, ale na szczęście pod dachem. Klub nasz przyjechał w silnej, 21 osobowej ekipie. W efekcie sportowo-survivalowych zmagań zdobyliśmy 5 medali indywidualnych, oraz jeden brązowy za klasyfikację drużynową!!!

Oto punktowane miejsca naszych zawodników od 1-8 w kolejności od najmłodszych:

Dzieci młodsze:
Karolina Grudzień – II m-sce i srebrny medal
Hania Kuś – VIII m-sce
Tymoteusz Kolasiński – II m-sce i srebrny medal
Daniel Kamiński – IV m-sce
Aleks Chudy – V m-sce

Dzieci starsze:
Natalia Lepa – I m-sce i złoty medal
Dominika Brzezina – VII m-sce
Jakub Sroka – III m-sce i brązowy medal

Młodzicy starsi:
Ewa Radwan – VI m-sce
Maja Hanslik – VIII m-sce
Jakub Gębala – III m-sce i brązowy medal

Na brązowy medal drużyny złożyli się: Jakub Gębala, Ewa Radwan, Natalia Lepa, Jakub Sroka, Karolina Hernicka i Marcin Lesiński.

Ponadto medaliści w kategoriach dzieci starszych i młodzików zmierzyli się w strzelaniu specjalnym do małej tarczy z sylwetką Lajkonika. Bezkonkurencyjna w swojej kategorii okazała się Natalia Lepa pewnie zwyciężając tytułową cepeliowską statuetkę tatarzyna na koniu, kojarzącą się z miastem Kraków.
Gratulacje dla wszystkich startujących, a także ogromne podziękowania dla Rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu!
Jutro dla odmiany walczymy z juniorami na OTK w Nowej Rudzie.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)