IX Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików – Głuchołazy 2019

Ponad 200 zawodników i zawodniczek stanęło na starcie tegorocznych Halowych Mistrzostw Polski Młodzików w Łucznictwie. Nasz klub reprezentowało 11-tu zawodników.

Rezultat osiągnięty na tych zawodach pokazał, że kierunek, jaki obraliśmy przez ostatnie pół roku przygotowań, zdał egzamin na 6-kę z plusem! Niemalże wszyscy nasi podopieczni osiągnęli szczyt formy sportowej, strzelając wysokie rekordy życiowe!

Przełożyło się to bezpośrednio na zdobycze medalowe. Wywieźliśmy z Głuchołaz aż 7 medali Halowych Mistrzostw Polski – 4 złote i 3 srebrne.

Oto szczegółowe wyniki:
Jakub Sroka – 880/900 pkt – Halowy Mistrz Polski Młodzików 2019
Dominika Ratyńska – 843/900 pkt – Halowa Mistrzyni Polski Młodziczek Starszych 2019
Natalia Lepa – 880/900 pkt – Halowa Wicemistrzyni Polski Młodziczek 2019
Natalia Lepa / Jakub Sroka – Halowi Mistrzowie Polski Młodzików 2019 w konkurencji mikst
Dominika Ratyńska / Adrian Szłapak – Halowi Wicemistrzowie Polski Młodzików Starszych 2019 w konkurencji mikst
Natalia Lepa / Dominika Brzezina / Maja Tomczak / Karolina Grudzień – Halowe Mistrzynie Polski Młodziczek 2019 w konkurencji drużynowej
Jakub Sroka / Paweł Korzonek / Maciej Sitek / Mateusz Synowiec – Halowi Wicemistrzowie Polski Młodzików 2019 w konkurencji drużynowej

Wynik cieszy nas ogromnie i pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość 🎯😉
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)