IV runda Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzików w Łucznictwie

Byliśmy dziś organizatorami IV-ej, ostatniej rundy ŚLDiM w Łucznictwie. Oprócz naszych zawodników, w zawodach wystartowali młodzi łucznicy z Toszka i Bytomia. Aż 14 medali zawisło na szyjach naszych podopiecznych! Oto wyniki:

Dzieci młodsze dziewczęta:
Agnieszka Ficek – III m-ce

Dzieci młodsze chłopcy:
Tymoteusz Kolasiński – II m-ce
Aleks Chudy – III m-ce

Dzieci starsze dziewczęta:
Pola Paczyńska – I m-ce
Karolina Grudzień – II m-ce

Dzieci starsze chłopcy:
Daniel Kamiński – II m-ce

Młodziczki:
Natalia Lepa – I m-ce
Dominika Ratyńska – II m-ce
Karolina Hernicka – III m-ce

Młodzicy:
Adrian Szłapak – I m-ce
Jakub Sroka – II m-ce
Paweł Korzonek – III m-ce

Młodziczki starsze:
Olga Mrowiec – II m-ce

Młodzicy starsi:
Marcin Lesiński – I m-ce

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)