IV Halowe Mistrzostwa Śląska Open w łucznictwie – 27 lutego – Stolarzowice.

Dzisiaj pod patronatem Śląskiego Związku Łuczniczego odbyła się tytułowa impreza.
Wyniki naszych zawodników:
mężczyźni:
Szymon Czarnik – 1 m-ce – Halowy Mistrz Śląska
Adrian Szłapak – 2 m-ce – Halowy Wicemistrz Śląska
Łukasz Patlewicz – 3 m-ce – Halowy II-gi Wicemistrz Śląska
Stanisław Sypion – 4 m-ce
Jakub Sroka – 6 m-ce
Robert Byjoś – 8 m-ce
kobiety:
Natalia Lepa – 1 m-ce – Halowa Mistrzyni Śląska
Aleksandra Antoniak – 2 m-ce – Halowa Wicemistrzyni Śląska
Dominika Ratyńska – 3 m-ce – Halowa II-ga Wicemistrzyni Śląska
Karolina Grudzień – 4 m-ce
Gratulacje!
Trenerzy UKS Grot

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)