III Runda Śląskiej Ligi Młodzików i Dzieci w Toszku

W ostatni dzień czerwca nasi zawodnicy zmierzyli się w kolejnej rundzie naszej Śląskiej Ligi Młodzików i Dzieci którą organizujemy z zaprzyjaźnionymi klubami A3D Toszek oraz LKD Tempo Stolarzowice. To były jedne z najtrudniejszych zawodów tego sezonu – raz z powodu wczorajszych zawodów w Wolbromiu, dwa – z powodu pogody. Temperatura sięgająca ponad 35 stopni Celsjusza i silny wiatr skutecznie oddziaływały na naszych strzelców. Jednak wszyscy dzielnie dotrwali do końca i z uśmiechem odebrali medale.

Szczegółowe wyniki:

I krok dziewczęta
I miejsce – Zosia Florczyk

Dzieci młodsze dziewczęta
II miejsca – Agnieszka Ficek
IV miejsce – Hania Florczyk

Dzieci młodsze chłopcy
II miejsce – Aleks Chudy
III miejsce – Sebastian Olearczyk
IV miejsce – ALeksander Piszcz

Dzieci starsze dziewczęta
I miejsce – Karolina Grudzień
II miejsce – Kinga Ratyńska
III miejsce – Hania Kuś
IV miejsce – Alicja Kiera

Dzieci starsze chłopcy
IV miejsce – Filip Olearczyk
VI miejsce – Filip Sporek

Młodziczki
I miejsce – Natalia Lepa
II miejsce – Dominika Brzezina

Młodzicy
I miejsce – Jakub Sroka
II miejsce – Maciej Sitek

Młodziczki starsze
I miejsce – Dominika Ratyńska

Młodzicy starsi
I miejsce – Adrian Szłapak

Tym miłym akcentem kończymy pierwszą połowę letniego sezonu 2019  Teraz czeka nas kilkutygodniowa przerwa od zawodów, jednak w tym czasie wyjeżdżamy na dwa obozy – pierwszy dla wszystkich chętnych zawodników, szczególnie tych młodszych. Drugi obóz to już bezpośrednie przygotowanie do Mistrzostw Polski Młodzików pod koniec sierpnia.
Mamy nadzieje, że wszyscy spędzą te wakacje spokojnie i bezpiecznie tak, żeby w komplecie wrócili na treningi.

I po raz kolejny dziękujemy rodzicom naszych zawodników za wsparcie i pomoc na zawodach.

Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Instrukcja klejenia lotek Spin Wing.

Macie teraz więcej czasu, więc pomyśleliśmy, że warto zadbać o sprzęt, a przy okazji się czegoś nauczyć.

22 marca 2020 Czytaj więcej

Zawieszamy treningi.

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zawieszamy treningi wszystkich grup od 12 marca do odwołania.

11 marca 2020 Czytaj więcej

Prosimy o wsparcie.

W związku z tym, iż zbliża się czas rozliczeń podatkowych przesyłamy Państwu informację dotyczącą sposobu przekazania 1% swojego podatku na cele statutowe naszego klubu. Pomoc w postaci przekazania 1% swojego podatku jest dla klubu bardzo cennym wsparciem szczególnie w obliczu obecnej sytuacji gdzie klub nie otrzymał dofinansowania. Poprzez 1% klub otrzymuje rocznie znaczny zastrzyk funduszy, […]

8 marca 2020 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)