III Runda Śląskiej Ligi Młodzików i Dzieci w Toszku

W ostatni dzień czerwca nasi zawodnicy zmierzyli się w kolejnej rundzie naszej Śląskiej Ligi Młodzików i Dzieci którą organizujemy z zaprzyjaźnionymi klubami A3D Toszek oraz LKD Tempo Stolarzowice. To były jedne z najtrudniejszych zawodów tego sezonu – raz z powodu wczorajszych zawodów w Wolbromiu, dwa – z powodu pogody. Temperatura sięgająca ponad 35 stopni Celsjusza i silny wiatr skutecznie oddziaływały na naszych strzelców. Jednak wszyscy dzielnie dotrwali do końca i z uśmiechem odebrali medale.

Szczegółowe wyniki:

I krok dziewczęta
I miejsce – Zosia Florczyk

Dzieci młodsze dziewczęta
II miejsca – Agnieszka Ficek
IV miejsce – Hania Florczyk

Dzieci młodsze chłopcy
II miejsce – Aleks Chudy
III miejsce – Sebastian Olearczyk
IV miejsce – ALeksander Piszcz

Dzieci starsze dziewczęta
I miejsce – Karolina Grudzień
II miejsce – Kinga Ratyńska
III miejsce – Hania Kuś
IV miejsce – Alicja Kiera

Dzieci starsze chłopcy
IV miejsce – Filip Olearczyk
VI miejsce – Filip Sporek

Młodziczki
I miejsce – Natalia Lepa
II miejsce – Dominika Brzezina

Młodzicy
I miejsce – Jakub Sroka
II miejsce – Maciej Sitek

Młodziczki starsze
I miejsce – Dominika Ratyńska

Młodzicy starsi
I miejsce – Adrian Szłapak

Tym miłym akcentem kończymy pierwszą połowę letniego sezonu 2019  Teraz czeka nas kilkutygodniowa przerwa od zawodów, jednak w tym czasie wyjeżdżamy na dwa obozy – pierwszy dla wszystkich chętnych zawodników, szczególnie tych młodszych. Drugi obóz to już bezpośrednie przygotowanie do Mistrzostw Polski Młodzików pod koniec sierpnia.
Mamy nadzieje, że wszyscy spędzą te wakacje spokojnie i bezpiecznie tak, żeby w komplecie wrócili na treningi.

I po raz kolejny dziękujemy rodzicom naszych zawodników za wsparcie i pomoc na zawodach.

Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)