III runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych, 39 Memoriał Ireny Szydłowskiej – Warszawa, 25-26 czerwca.

W sobotę nasi zawodnicy strzelali w Pucharze Polski.
Wyniki kwalifikacji chłopców https://www.ianseo.net/TourData/2022/10937/IQRU18MPP.php
i dziewcząt https://www.ianseo.net/TourData/2022/10937/IQRU18WPP.php
Na niedzielne strzelania, w ramach Memoriału Ireny Szydłowskiej, została tylko 3-ka kadrowiczów: Natalia Lepa, Stanisław Sypion, Jakub Sroka. Po porannych kwalifikacjach odbyły się pojedynki par mieszanych – mikstów, w których nasza para reprezentująca PZŁucz – Natalia Lepa i Stanisław Sypion zajęła 3 miejsce pokonując po drodze miksty z Bytomia, Zawadki oraz w walce o 3 m-ce prowadzącą po kwalifikacjach parę z Ukrainy.
Gratulacje!
Przed nami obóz, i już za 3 tygodnie start na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Krakowie, do której zakwalifikowali się wszyscy nasi kadeci!
Trenerzy UKS Grot.

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)