III Runda Kwalifikacji do OOM w Łucznictwie – Zgierz, 21-22.06.2014 r.

 

AWANS SEWERYNA GANDORA!
Seweryn Gandor wykorzystał ostatnią okazję awansu do finałów XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Łucznictwie (Nowa Ruda, lipiec 2014 r.). III Runda kwalifikacji odbyła się na torach łuczniczych „Boruty” w Zgierzu i zgromadziła wszystkich młodych łuczników, którym nie udało się uzyskać awansu w poprzednich dwóch eliminacjach, a także zawodników dysponujących takową przepustką, lecz chcących poddać sprawdzianowi swoje umiejętności. Klub UKS „GROT” reprezentowała dwójka zawodników w składzie: Seweryn Gandor oraz Mateusz Porębski (dysponujący awansem z eliminacji rozegranych w Krakowie). Ostatecznie, rezultat punktowy osiągnięty przez Seweryna zagwarantował mu awans do finałów XX OOM w Nowej Rudzie. Trudno natomiast zająć stanowisko odnośnie lokat zajętych przez naszych zawodników. Z posiadanych przez nas skąpych i niepotwierdzonych informacji dot. wyników po pierwszym dniu zawodów (tzw. odległości długie, czyli 70m. i 60m.), Mateusz Porębski sytuował się na 6 pozycji, natomiast Seweryn Gandor pod koniec III-ciej dziesiątki klasyfikacji.
Wiadomo jedynie, iż rezultaty punktowe osiągnięte w drugi dzień rywalizacji (na tzw. odległościach krótkich, tj. 50m. i 30m.) pozwoliły Sewerynowi na awans w ostatecznej klasyfikacji zawodów (ale w sumie nie wiadomo, na które miejsce), natomiast Mateusz albo awansował w okolice podium, albo nie awansował. Albo może i został na 6-tym miejscu.
No, w każdym razie oficjalnych wyników nigdzie nie ma. I raczej nie będzie.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

2022 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament – Śladami Rybaka – Police, 29-31 sierpnia.

Jeżeli istniałyby warsztaty z organizowania zawodów – to „Defmar” Police powinni je prowadzić! Marek Stemplowski, Katarzyna Chmielewska – chylimy czoła przed Wami – tak powinny wyglądać każde zawody rangi mistrzowskiej!

1 sierpnia 2022 Czytaj więcej

LXXI Mistrzostwa Polski Juniorów – Łódź, 22-24 lipiec 2022r.

Na trwających w Łodzi Mistrzostwach Polski Juniorów nasz zawodnik Adrian Szłapak świetnie zaprezentował się w kwalifikacjach strzelając 614 pkt i zajmując 8 m-ce, co daje awans do 1/16 finału!

23 lipca 2022 Czytaj więcej

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Kraków, 14-17 lipca 2022r.

Nasza drużyna kadetów w składzie: Jakub Sroka, Łukasz Patlewicz, Szymon Czarnik, Stanisław Sypion z tytułem Drużynowych Wicemistrzów OOM!!!

17 lipca 2022 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)