III Runda Halowego Pucharu Polski w Łucznictwie Nieolimpijskim – Syców, 26 luty 2023r.

W niedzielę, w dolnośląskim Sycowie, rozegrano III-cią, finałową rundę tytułowego Pucharu Polski. W kategorii łuków barebow klub reprezentował Rafał Czapaj. Ostatnie starty naszego zawodnika to pasmo sukcesów – cały czas na podium – na 5 różnych zawodach – w sezonie halowym od 15 stycznia do 26 lutego – łącznie 6 razy, w tym medal na Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów, 6 pobitych życiówek!
I tym razem Rafał zaliczył świetny start, zajmując 2-gie miejsce w III Rundzie i tym samym pewnie zwyciężając w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski (I-szy w Starachowicach, II-gi w Woli Więcławskiej,
II-gi w Sycowie)!!!
Gratulujemy i wspieramy Rafała w Jego dążeniu do coraz lepszych wyników.
Trenerzy UKS Grot

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)