III Runda Halowego Pucharu Polski w Łucznictwie Nieolimpijskim – Syców, 26 luty 2023r.

W niedzielę, w dolnośląskim Sycowie, rozegrano III-cią, finałową rundę tytułowego Pucharu Polski. W kategorii łuków barebow klub reprezentował Rafał Czapaj. Ostatnie starty naszego zawodnika to pasmo sukcesów – cały czas na podium – na 5 różnych zawodach – w sezonie halowym od 15 stycznia do 26 lutego – łącznie 6 razy, w tym medal na Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów, 6 pobitych życiówek!
I tym razem Rafał zaliczył świetny start, zajmując 2-gie miejsce w III Rundzie i tym samym pewnie zwyciężając w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski (I-szy w Starachowicach, II-gi w Woli Więcławskiej,
II-gi w Sycowie)!!!
Gratulujemy i wspieramy Rafała w Jego dążeniu do coraz lepszych wyników.
Trenerzy UKS Grot

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)