III Runda Dolnośląskiej Ligi Młodzików – Nowa Ruda 2019.

Zawody pod znakiem afrykańskiego upału możemy zaliczyć jak najbardziej do udanych pod względem sportowym – nasi młodzicy byli bezkonkurencyjni, wygrywając drużynówki zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Dość silny, porywisty wiatr i koszmarny upał nie sprzyjał wysokim wynikom, ale jak na te warunki wyniki całkiem przyzwoite.

Złota drużyna młodziczek:
Natalia Lepa – 673/720 pkt
Dominika Ratyńska – 656/720 pkt
Karolina Hernicka – 656/720 pkt
Dominika Brzezina – 603/720 pkt

Złota drużyna młodzików:
Jakub Sroka – 676/720 pkt
Adrian Szłapak – 651/720 pkt
Paweł Korzonek – 627/720 pkt
Maciej Sitek – 613/720 pkt

Niestety podczas drogi powrotnej poważnej awarii uległ jeden z naszych pojazdów 🙁, na szczęście nikomu nic się nie stało i przy sprawnej pomocy Rodziców wszystkim udało się bezpiecznie wrócić do domu.

Jutro miały być góry i ładowanie akumulatorów, niestety los chciał inaczej i spotykamy się na treningu 😜

Trenerzy:
Dariusz Wyciślik
Rafał Lepa

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Instrukcja klejenia lotek Spin Wing.

Macie teraz więcej czasu, więc pomyśleliśmy, że warto zadbać o sprzęt, a przy okazji się czegoś nauczyć.

22 marca 2020 Czytaj więcej

Zawieszamy treningi.

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zawieszamy treningi wszystkich grup od 12 marca do odwołania.

11 marca 2020 Czytaj więcej

Prosimy o wsparcie.

W związku z tym, iż zbliża się czas rozliczeń podatkowych przesyłamy Państwu informację dotyczącą sposobu przekazania 1% swojego podatku na cele statutowe naszego klubu. Pomoc w postaci przekazania 1% swojego podatku jest dla klubu bardzo cennym wsparciem szczególnie w obliczu obecnej sytuacji gdzie klub nie otrzymał dofinansowania. Poprzez 1% klub otrzymuje rocznie znaczny zastrzyk funduszy, […]

8 marca 2020 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)