III Runda Dolnośląskiej Ligi Młodzików – Nowa Ruda 2019.

Zawody pod znakiem afrykańskiego upału możemy zaliczyć jak najbardziej do udanych pod względem sportowym – nasi młodzicy byli bezkonkurencyjni, wygrywając drużynówki zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Dość silny, porywisty wiatr i koszmarny upał nie sprzyjał wysokim wynikom, ale jak na te warunki wyniki całkiem przyzwoite.

Złota drużyna młodziczek:
Natalia Lepa – 673/720 pkt
Dominika Ratyńska – 656/720 pkt
Karolina Hernicka – 656/720 pkt
Dominika Brzezina – 603/720 pkt

Złota drużyna młodzików:
Jakub Sroka – 676/720 pkt
Adrian Szłapak – 651/720 pkt
Paweł Korzonek – 627/720 pkt
Maciej Sitek – 613/720 pkt

Niestety podczas drogi powrotnej poważnej awarii uległ jeden z naszych pojazdów 🙁, na szczęście nikomu nic się nie stało i przy sprawnej pomocy Rodziców wszystkim udało się bezpiecznie wrócić do domu.

Jutro miały być góry i ładowanie akumulatorów, niestety los chciał inaczej i spotykamy się na treningu 😜

Trenerzy:
Dariusz Wyciślik
Rafał Lepa

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)