III Mistrzostwa Śląska i X Klubowy Turniej Łuczniczy – Stolarzowice.

W sobotnich, podwójnych zawodach, nasi zawodnicy uplasowali się na następujących miejscach:
X Klubowy Turniej Łuczniczy:
młodzik młodszy:
1 m-ce – Marcel Czop
2 m-ce – Józef Suchoń
młodzik:
1 m-ce – Sambor Murawski
3 m-ce – Tymoteusz Kolasiński
młodziczka:
1 m-ce – Małgorzata Gebauer
2 m-ce – Kinga Ratyńska
3 m-ce – Karolina Grudzień
junior:
1 m-ce – Łukasz Patlewicz
2 m-ce – Jakub Sroka
3 m-ce – Adrian Szłapak
juniorka:
1 m-ce – Aleksandra Antoniak
2 m-ce – Marta Zielińska
3 m-ce – Natalia Lepa
III Mistrzostwa Śląska:
We wszystkich kategoriach, oprócz juniorów i juniorek, wyniki Mistrzostw Śląska były identyczne. Juniorzy i juniorki rozegrali rundę pojedynkową, która wyłoniła Mistrzów Śląska i nastąpiły pewne przetasowania w klasyfikacji:
Juniorzy:
1 m-ce – Jakub Sroka
2 m-ce – Łukasz Patlewicz
3 m-ce – Szymon Czarnik
Juniorki:
1 m-ce – Natalia Lepa
2 m-ce – Aleksandra Antoniak
3 m-ce – Marta Zielińska

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)