III Mistrzostwa Śląska i X Klubowy Turniej Łuczniczy – Stolarzowice.

W sobotnich, podwójnych zawodach, nasi zawodnicy uplasowali się na następujących miejscach:
X Klubowy Turniej Łuczniczy:
młodzik młodszy:
1 m-ce – Marcel Czop
2 m-ce – Józef Suchoń
młodzik:
1 m-ce – Sambor Murawski
3 m-ce – Tymoteusz Kolasiński
młodziczka:
1 m-ce – Małgorzata Gebauer
2 m-ce – Kinga Ratyńska
3 m-ce – Karolina Grudzień
junior:
1 m-ce – Łukasz Patlewicz
2 m-ce – Jakub Sroka
3 m-ce – Adrian Szłapak
juniorka:
1 m-ce – Aleksandra Antoniak
2 m-ce – Marta Zielińska
3 m-ce – Natalia Lepa
III Mistrzostwa Śląska:
We wszystkich kategoriach, oprócz juniorów i juniorek, wyniki Mistrzostw Śląska były identyczne. Juniorzy i juniorki rozegrali rundę pojedynkową, która wyłoniła Mistrzów Śląska i nastąpiły pewne przetasowania w klasyfikacji:
Juniorzy:
1 m-ce – Jakub Sroka
2 m-ce – Łukasz Patlewicz
3 m-ce – Szymon Czarnik
Juniorki:
1 m-ce – Natalia Lepa
2 m-ce – Aleksandra Antoniak
3 m-ce – Marta Zielińska

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)