III Mistrzostwa Polski w łucznictwie terenowym FIELD WA – Rzeszów, 04-06.09.2015 r.

BEZ SUKCESÓW W RZESZOWIE.
Skromna, trzyosobowa ekipa UKS „GROT” udała się w miniony weekend do Rzeszowa, by wystartować w Mistrzostwach Polski w łucznictwie terenowym FIELD WA. Tym razem zawody nie przyniosły zdobyczy medalowych dla naszego klubu. Z naszych reprezentantów, najlepszą końcową lokatą może pochwalić się Agnieszka Taras, która kategorii „Łuk klasyczny – seniorka” uplasowała się ostatecznie na wysokiej 7 pozycji. Odrobinę gorzej wypadło dwóch seniorów startujących w kategorii „Łuk klasyczny”. Tomasz Nazim został ostatecznie sklasyfikowany na 12 miejscu, natomiast o jedno „oczko” niżej zawody zakończył Maciej Gnacy (13 lokata).
Pod względem poziomu sportowego było jak było, natomiast koniecznie należy w tym miejscu nadmienić, iż nowatorski sposób przeprowadzenia dwudniowych zawodów o randze bądź co bądź Mistrzostw Polski, przez ich głównego organizatora, którym to był Vice President PR Polish Archery Federation (cokolwiek to znaczy) pan Jacek Trojnar, okazał się
ciekawym i pouczającym eksperymentem, a podstawowym sukcesem całego turnieju było to, że w jego trakcie nikt nie zginął i nie został ranny.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)