III Międzynarodowe Zawody Łucznicze o Puchar Lata – Wolbrom 2017

Aż 17-stu naszych łuczników wystartowało dziś w zawodach zorganizowanych przez UKS „Diana” Wolbrom. Nasz dzisiejszy dorobek to pięć miejsc na podium – trzy indywidualne i dwa zespołowe. Wyniki cieszą, tym bardziej, że mieliśmy dziś w zespole czworo debiutantów, którzy również dołożyli swoje cegiełki do wyników drużynowych.

Szczegółowe wyniki przedstawiają się następująco:

Kat. dzieci młodsze chłopcy:
IV miejsce – Muc-Markiewicz Szymon
V miejsce – Chudy Aleks
VII miejsce – Kamiński Daniel


Kat. dzieci młodsze dziewczynki:
V miejsce – Grudzień Karolina
VI miejsce – Ratyńska Kinga (debiut)
Dzieci młodsze drużynowo zajęły II miejsce


Kat. dzieci starsze chłopcy
III miejsce – Sroka Jakub
VII miejsce – Płuciennik Igor (debiut)


Kat. dzieci starsze dziewczęta:
I miejsce – Lepa Natalia
VI miejsce – Bracka Paulina
VIII miejsce – Kutek Anna (debiut)
Dzieci starsze drużynowo ukończyły zawody na II miejscu


Kat. młodzik chłopcy:
V miejsce – Lesiński Marcin (debiut)


Kat. młodzik dziewczęta:
V miejsce – Mrowiec Olga


Kat. młodzik starszy chłopcy:
V miejsce – Szreder Wiktor


Kat. młodzik starszy dziewczęta:
II miejsce – Skorupa Wiktoria
V miejsce – Radwan Ewa


Młodzicy zespołowo zajęli miejsce IV
Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom, którzy pomogli w transporcie i dopingowali dzieci na zawodach. 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)