III Halowe Mistrzostwa Śląska młodzików i dzieci.

Dzisiaj, w drugim dniu III Halowych Mistrzostw Śląska w Łucznictwie rywalizowali młodzicy i dzieci. Kategorie, które dziś stanęły w szranki, to od najmłodszych: pierwszy krok, dzieci, młodzicy młodsi i młodzicy.
Nasi zawodnicy zdobyli łącznie 13 medali, a tytuł Mistrza Śląska wśród młodzików młodszych wywalczył Józef Suchoń!
Medale dla Grotu zdobyli:
Kat dzieci:
I m-ce – Martyna Patlewicz
Kat. I-szy krok:
I m-ce – Wiktor Drożdż
II m-ce – Marcel Czop
II m-ce – Bianka Filipiak
III m-ce – Bartosz Podżorski
III m-ce – Julia Figura
Kat. młodzik młodszy:
I m-ce – Józef Suchoń
III m-ce – Taczewski Julian
Kat. młodziczka młodsza:
III m-ce – Maria Świętek
Kat. młodzik:
II m-ce – Filip Sporek
III m-ce – Jakub Mrozek
Kat. młodziczka:
II m-ce – Małgorzata Gebauer
III m-ce – Kinga Ratyńska
Przed nami, za tydzień, jeszcze jeden start w Dąbrowie Tarnowskiej, a pod koniec marca Halowe Mistrzostwa Polski, także szlifujemy formę, aby jak najlepiej zaprezentować się na zawodach centralnych!
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)