III Halowe Mistrzostwa Śląska młodzików i dzieci.

Dzisiaj, w drugim dniu III Halowych Mistrzostw Śląska w Łucznictwie rywalizowali młodzicy i dzieci. Kategorie, które dziś stanęły w szranki, to od najmłodszych: pierwszy krok, dzieci, młodzicy młodsi i młodzicy.
Nasi zawodnicy zdobyli łącznie 13 medali, a tytuł Mistrza Śląska wśród młodzików młodszych wywalczył Józef Suchoń!
Medale dla Grotu zdobyli:
Kat dzieci:
I m-ce – Martyna Patlewicz
Kat. I-szy krok:
I m-ce – Wiktor Drożdż
II m-ce – Marcel Czop
II m-ce – Bianka Filipiak
III m-ce – Bartosz Podżorski
III m-ce – Julia Figura
Kat. młodzik młodszy:
I m-ce – Józef Suchoń
III m-ce – Taczewski Julian
Kat. młodziczka młodsza:
III m-ce – Maria Świętek
Kat. młodzik:
II m-ce – Filip Sporek
III m-ce – Jakub Mrozek
Kat. młodziczka:
II m-ce – Małgorzata Gebauer
III m-ce – Kinga Ratyńska
Przed nami, za tydzień, jeszcze jeden start w Dąbrowie Tarnowskiej, a pod koniec marca Halowe Mistrzostwa Polski, także szlifujemy formę, aby jak najlepiej zaprezentować się na zawodach centralnych!
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)