II Runda Śląskiej Ligi Młodzików

W dniu dzisiejszym, na torach łuczniczych UKS „Grot” przy ul.Tunkla, rozegrano II-gą Rundę Śląskiej Ligi Młodzików i Dzieci w Łucznictwie.

Nasi zawodnicy wywalczyli aż 11-ście medali! Na podium stawali:

Dzieci młodsze:
Tymoteusz Kolasiński – I m-sce
Aleks Chudy – II m-sce

Dzieci starsze dziewczęta:
Pola Paczyńska – I m-sce
Karolina Grudzień – III m-sce

Dzieci starsze chłopcy:
Daniel Kamiński – II m-sce

Młodziczki:
Natalia Lepa – I m-sce
Karolina Hernicka – II m-sce
Dominika Brzezina – III m-sce

Młodzicy:
Jakub Sroka – I m-sce
Adrian Szłapak – II m-sce

Młodzik Starszy:

Marcin Lesiński – I m-sce

Trzecia runda już za miesiąc – 24 czerwca w Stolarzowicach.
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)