II Runda Pucharu Polski w łukach bloczkowych – Kraków, 11-12.06.2016 r.

„BLOCZKI” STRZELAŁY W KRAKOWIE
W tym czasie, gdy nasza młodzież tak udanie spędzała czas w Zabierzowie, Krzysztof Szymański i Paweł Tobijański, czyli dwójka młodych inaczej zawodników UKS „GROT” rywalizowała w Krakowie podczas zawodów II Rundy Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow. Co prawda po dwóch dniach zawodów (sobota + niedziela) nie udało im się zdobyć pucharów oraz stanąć na podium, ale walczyli równie dzielnie, co minimalnie młodsza od nich ekipa strzelająca w Zabierzowie. Ostatecznie zajęli miejsca w IV dziesiątce indywidualnej klasyfikacji turniejowej, ale obiecali, że w przyszłości się poprawią.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)