II Runda Pucharu Polski Seniorów i Juniorów, Warszawa, 9-10 czerwca.

W piątek na obiekcie stołecznego „Drukarza” rozegrano kwalifikacje do Pucharu Polski seniorów. Zawody niełatwe z powodu dość silnego zmiennego wiatru i doskwierającego upału, który w połączeniu z „maratońskim” dystansem 144 strzał dał efekt maksymalnego zmęczenia zawodników. Po kwalifikacjach rozegrano jeszcze drużynowe pojedynki w ramach I Ligi i Ekstraklasy łuczniczej. Tory łucznicze opuszczaliśmy o godz. 21.40 przebywając na nich od 9.30 równe 12 godzin…
Ranking po kwalifikacjach stanowił jednocześnie rozstrzygnięcie
2 rundy Pucharu Polski Juniorów.
W kategorii juniorek zwycięstwo odniosła nasza zawodniczka Natalia Lepa strzelając łącznie 1192 pkt (4x70m)!
Wśród juniorów na wysokim 6 miejscu znalazł się nasz zawodnik Jakub Sroka (1149 pkt) a tuż za nim na 7 m-cu uplasował się Adrian Szłapak (1135 pkt)! Gratulacje!
W zmaganiach łuczniczej Ekstraklasy nasza drużyna męska w składzie: Jakub Sroka, Adrian Szłapak i Rafał Czapaj zajęła 7 m-ce.
W sobotę rozegrano pojedynki kategorii open od 1/16 finału wg. piątkowych kwalifikacji. Najdalej dotarła nasza zawodniczka Natalia Lepa (3 m-ce po kwalifikacjach) dostając się do 8-mki, a dokładnie zajmując 6 m-ce!
Wśród mężczyzn na 17 m-cu znaleźli się zarówno Jakub Sroka jak i Adrian Szłapak. Rafał Czapaj ukończył zawody na 43 pozycji.
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)