II runda Pucharu Polski Kadetów w Łucznictwie – Kielce, 5 czerwca 2021r.

Do rywalizacji na torach kieleckiej Stelli stanęło ponad 200-stu zawodników i zawodniczek z całego kraju. Stawką były punkty do Pucharu Polski, oraz kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Pogoda w tym sezonie dość kapryśna również dała zawodnikom „popalić”, zarówno kadetki jak i kadeci kończyli swoje zawody w strugach ulewnego deszczu.
Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Jakub Sroka zajmując drugie miejsce na podium z nowym rekordem życiowym 634 pkt! Tuż za nagradzaną najlepszą 8-mką, bo na miejscu 10-tym znalazł się Adrian Szłapak. Udany start zaliczyli również Szymon Czarnik, Stanisław Sypion oraz Paweł Korzonek i choć zajęli dalsze miejsca to wystrzelony wynik daje im spokojne kwalifikacje do OOM.
Wśród kadetek również bardzo dobre 5-te miejsce zajęła Natalia Lepa. Druga z naszych dziewcząt – Ola Antoniak musi walczyć, podobnie jak jeszcze trójka naszych, o kwalifikację na zawodach „ostatniej szansy”, które już za 3 tygodnie w Warszawie.

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

2022 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament – Śladami Rybaka – Police, 29-31 sierpnia.

Jeżeli istniałyby warsztaty z organizowania zawodów – to „Defmar” Police powinni je prowadzić! Marek Stemplowski, Katarzyna Chmielewska – chylimy czoła przed Wami – tak powinny wyglądać każde zawody rangi mistrzowskiej!

1 sierpnia 2022 Czytaj więcej

LXXI Mistrzostwa Polski Juniorów – Łódź, 22-24 lipiec 2022r.

Na trwających w Łodzi Mistrzostwach Polski Juniorów nasz zawodnik Adrian Szłapak świetnie zaprezentował się w kwalifikacjach strzelając 614 pkt i zajmując 8 m-ce, co daje awans do 1/16 finału!

23 lipca 2022 Czytaj więcej

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Kraków, 14-17 lipca 2022r.

Nasza drużyna kadetów w składzie: Jakub Sroka, Łukasz Patlewicz, Szymon Czarnik, Stanisław Sypion z tytułem Drużynowych Wicemistrzów OOM!!!

17 lipca 2022 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)