II runda Pucharu Polski Kadetów w Łucznictwie – Kielce, 5 czerwca 2021r.

Do rywalizacji na torach kieleckiej Stelli stanęło ponad 200-stu zawodników i zawodniczek z całego kraju. Stawką były punkty do Pucharu Polski, oraz kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Pogoda w tym sezonie dość kapryśna również dała zawodnikom „popalić”, zarówno kadetki jak i kadeci kończyli swoje zawody w strugach ulewnego deszczu.
Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Jakub Sroka zajmując drugie miejsce na podium z nowym rekordem życiowym 634 pkt! Tuż za nagradzaną najlepszą 8-mką, bo na miejscu 10-tym znalazł się Adrian Szłapak. Udany start zaliczyli również Szymon Czarnik, Stanisław Sypion oraz Paweł Korzonek i choć zajęli dalsze miejsca to wystrzelony wynik daje im spokojne kwalifikacje do OOM.
Wśród kadetek również bardzo dobre 5-te miejsce zajęła Natalia Lepa. Druga z naszych dziewcząt – Ola Antoniak musi walczyć, podobnie jak jeszcze trójka naszych, o kwalifikację na zawodach „ostatniej szansy”, które już za 3 tygodnie w Warszawie.

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Mistrzostwa Polski Młodzików – Zgierz 2021.

W tegorocznych MP nasz klub reprezentowało 9 zawodników. Dwa dni sportowych zmagań dały efekt w postaci brązowego medalu drużynowego dziewcząt a zarazem tytuł II Wicemistrzyń Polski w konkurencji drużynowej.

13 września 2021 Czytaj więcej

III Mistrzostwa Śląska i X Klubowy Turniej Łuczniczy – Stolarzowice.

W sobotnich, podwójnych zawodach, nasi zawodnicy uplasowali się na następujących miejscach:

5 września 2021 Czytaj więcej

III Memoriał Zdzisława Kozłowskiego – Supraśl.

W ostatni weekend wakacji zawitaliśmy na zawody do Supraśla – ponad 500-letniego miasteczka, zwanego również Perłą Podlasia.

28 sierpnia 2021 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)