II runda Pucharu Polski Kadetów w Łucznictwie – Kielce, 5 czerwca 2021r.

Do rywalizacji na torach kieleckiej Stelli stanęło ponad 200-stu zawodników i zawodniczek z całego kraju. Stawką były punkty do Pucharu Polski, oraz kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Pogoda w tym sezonie dość kapryśna również dała zawodnikom „popalić”, zarówno kadetki jak i kadeci kończyli swoje zawody w strugach ulewnego deszczu.
Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Jakub Sroka zajmując drugie miejsce na podium z nowym rekordem życiowym 634 pkt! Tuż za nagradzaną najlepszą 8-mką, bo na miejscu 10-tym znalazł się Adrian Szłapak. Udany start zaliczyli również Szymon Czarnik, Stanisław Sypion oraz Paweł Korzonek i choć zajęli dalsze miejsca to wystrzelony wynik daje im spokojne kwalifikacje do OOM.
Wśród kadetek również bardzo dobre 5-te miejsce zajęła Natalia Lepa. Druga z naszych dziewcząt – Ola Antoniak musi walczyć, podobnie jak jeszcze trójka naszych, o kwalifikację na zawodach „ostatniej szansy”, które już za 3 tygodnie w Warszawie.

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Turniej Mikołajkowy – Legnica 4/12/2022r

Dzisiaj w Legnicy rywalizowaliśmy w kategorii open, po kwalifikacjach odbyły się pojedynki od 1/8

4 grudnia 2022 Czytaj więcej

Turniej Mikołajkowy – Legnica 3/12/2022r

Start w Turnieju Mikołajkowym w Legnicy to już taka nasza grudniowa tradycja.

3 grudnia 2022 Czytaj więcej

Nasi zawodnicy w Kadrze Narodowej

Polski Związek Łuczniczy ogłosił skład Kadry Narodowej na I półrocze 2023r. W składzie znalazło się 7-mioro naszych zawodników!

2 grudnia 2022 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)