II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych – Głuchołazy, 4 lipca 2020r.

Na starcie dzisiejszych zawodów stanęło 140 zawodników i zawodniczek w kategorii juniora młodszego, reprezentujących kluby z terenu całego kraju. Rywalizacja odbywała się na dystansie 2 rund na odległości 60 metrów. Oto wyniki naszych zawodników:
kadeci:
7 m-ce – Korzonek Paweł 605 pkt
11 m-ce – Sroka Jakub 600 pkt
17 m-ce – Sitek Maciej 582 pkt
24 m-ce – Szłapak Adrian 558 pkt
46 m-ce – Synowiec Mateusz 515 pkt
kadetki:
9 m-ce – Lepa Natalia 584 pkt
23 m-ce – Zielińska Marta 545 pkt
29 m-ce – Brzezina Dominika 520 pkt
39 m-ce – Ratyńska Dominika – 455 pkt
Wyniki zadowalające, tym bardziej, że celem było zdobycie kwalifikacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży przez ostatnią naszą zawodniczkę, której nie wyszedł start w I-szej rundzie PP. Wynik, który uzyskała dzisiaj zapewni Jej spokojny awans do imprezy głównej sezonu, a my nie musimy już jechać na III-cią rundę PP, tym bardziej, że w tym samym czasie zaplanowaliśmy początek zgrupowania sportowego dla zawodników klubu.
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)