II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych – Głuchołazy, 4 lipca 2020r.

Na starcie dzisiejszych zawodów stanęło 140 zawodników i zawodniczek w kategorii juniora młodszego, reprezentujących kluby z terenu całego kraju. Rywalizacja odbywała się na dystansie 2 rund na odległości 60 metrów. Oto wyniki naszych zawodników:
kadeci:
7 m-ce – Korzonek Paweł 605 pkt
11 m-ce – Sroka Jakub 600 pkt
17 m-ce – Sitek Maciej 582 pkt
24 m-ce – Szłapak Adrian 558 pkt
46 m-ce – Synowiec Mateusz 515 pkt
kadetki:
9 m-ce – Lepa Natalia 584 pkt
23 m-ce – Zielińska Marta 545 pkt
29 m-ce – Brzezina Dominika 520 pkt
39 m-ce – Ratyńska Dominika – 455 pkt
Wyniki zadowalające, tym bardziej, że celem było zdobycie kwalifikacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży przez ostatnią naszą zawodniczkę, której nie wyszedł start w I-szej rundzie PP. Wynik, który uzyskała dzisiaj zapewni Jej spokojny awans do imprezy głównej sezonu, a my nie musimy już jechać na III-cią rundę PP, tym bardziej, że w tym samym czasie zaplanowaliśmy początek zgrupowania sportowego dla zawodników klubu.
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Jesienny Młodzieżowy Turniej Lajkonika – Kraków 2020.

Na tegorocznego Lajkonika pojechało 13-tu reprezentantów Grota. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci starszych i młodzików. Bardzo dobrym wynikiem – 674 pkt – zabłysnął Filip Sporek, który zdecydowanie zwyciężył wśród dzieci! Filip wygrał również w strzelaniu specjalnym – co pozwoliło mu zdobyć jedną z czterech figurek tytułowego Lajkonika!

19 września 2020 Czytaj więcej

Mistrzostwa Polski Młodzików – Kielce 2020.

W tegorocznych MP Młodzików w Kielcach wystartowało 180-ciu zawodników i zawodniczek z całej Polski. Nasz klub reprezentowało 10-cioro zawodników – po równo 5-ciu młodzików i 5 młodziczek. W efekcie dwudniowych zmagań udało się wywalczyć 2 medale!

14 września 2020 Czytaj więcej

Uwaga, wznawiamy zajęcia grupy początkującej/rekreacyjnej!

Od środy 2 września zajęcia grupy początkującej/rekreacyjnej będą odbywać się w środy i piątki o w godzinach 16.00 – 17.15, zapraszamy! Wszystkich chętnych zacząć przygodę z łucznictwem zapraszamy do kontaktu z trenerami https://uksgrot.pl/kontakt/

28 sierpnia 2020 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)