II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych – 4 czerwca – Głuchołazy.

Ośmioro zawodników Grotu reprezentowało klub na tych zawodach. Start bardzo udany, ponieważ za sprawą strzelonych wysokich wyników kwalifikacji, wszyscy zapewnili sobie awans do tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Po kwalifikacjach odbyły się eliminacje od 1/16. W najlepszych 8-kach znalazło się czworo naszych! Najwyższe – 2 miejsce wśród kadetek zajęła Karolina Grudzień, na 5 miejscu znalazła się Natalia Lepa. Wśród kadetów 3 miejsce wywalczył Stanisław Sypion, a miejsce 8 zajął Szymon Czarnik.
Gratulacje dla wszystkich za bardzo udany start: Karolina Grudzień, Natalia Lepa, Aleksandra Antoniak, Stanisław Sypion, Szymon Czarnik, Łukasz Patlewicz, Jakub Sroka, Sambor Murawski.
Trenerzy UKS Grot.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

2022 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament – Śladami Rybaka – Police, 29-31 sierpnia.

Jeżeli istniałyby warsztaty z organizowania zawodów – to „Defmar” Police powinni je prowadzić! Marek Stemplowski, Katarzyna Chmielewska – chylimy czoła przed Wami – tak powinny wyglądać każde zawody rangi mistrzowskiej!

1 sierpnia 2022 Czytaj więcej

LXXI Mistrzostwa Polski Juniorów – Łódź, 22-24 lipiec 2022r.

Na trwających w Łodzi Mistrzostwach Polski Juniorów nasz zawodnik Adrian Szłapak świetnie zaprezentował się w kwalifikacjach strzelając 614 pkt i zajmując 8 m-ce, co daje awans do 1/16 finału!