II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych – 4 czerwca – Głuchołazy.

Ośmioro zawodników Grotu reprezentowało klub na tych zawodach. Start bardzo udany, ponieważ za sprawą strzelonych wysokich wyników kwalifikacji, wszyscy zapewnili sobie awans do tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Po kwalifikacjach odbyły się eliminacje od 1/16. W najlepszych 8-kach znalazło się czworo naszych! Najwyższe – 2 miejsce wśród kadetek zajęła Karolina Grudzień, na 5 miejscu znalazła się Natalia Lepa. Wśród kadetów 3 miejsce wywalczył Stanisław Sypion, a miejsce 8 zajął Szymon Czarnik.
Gratulacje dla wszystkich za bardzo udany start: Karolina Grudzień, Natalia Lepa, Aleksandra Antoniak, Stanisław Sypion, Szymon Czarnik, Łukasz Patlewicz, Jakub Sroka, Sambor Murawski.
Trenerzy UKS Grot.

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)