II Runda Pucharu Polski FIELD WA – Mękarzów, 18-19.06.2016 r.

II RUNDA PUCHARU POLSKI FIELD WA
Tym razem ponad 80-ciu miłośników przyrody, spacerów po lesie i strzelania do celów rozmieszczonych w urozmaiconym terenie odwiedziło Mękarzów, w którym podczas dwóch dni rywalizacji (sobota + niedziela) rozegrano zawody II Rundy Pucharu Polski Field WA. Na starcie nie mogło zabraknąć reprezentacji naszego klubu, która w skromnym 6-cio osobowym składzie walczyła o najlepsze rezultaty i lokaty tak dzielnie, jak tylko potrafiła. Nasi zawodnicy w poszczególnych kategoriach sprzętowo – wiekowych zajęli odpowiednio:
> Sebastian Ziętek – 1 miejsce (łuk klasyczny – kadet),
> Maciej Gnacy – 7 miejsce (łuk klasyczny – senior),
> Anna Schramm-Dubiel – 4 miejsce (łuk bloczkowy – seniorka),
> Paweł Tobijański – 15 miejsce (łuk bloczkowy – senior),
> Igor Chudy – 17 miejsce (łuk bloczkowy – senior),
> Adam Stolorz – 23 miejsce (łuk bloczkowy – senior).

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)