II Runda Pucharu Polski FIELD – Legnica, 27-28.06.2015 r.

PUCHAROWY FIELD W LEGNICY
Sobota i niedziela (27-28.06) spędzone w Legnicy podczas zawodów II Rundy Pucharu Polski w Łucznictwie terenowym FIELD WA przyniosły reprezentantom UKS „GROT” kolejne doświadczenia oraz pozwoliły na sięgnięcie po mniej lub bardziej czołowe pozycje w końcowej klasyfikacji dwudniowej rywalizacji. I tak:
Patrycja Boniek zajęła pierwsze miejsce w kategorii „łuk klasyczny – juniorka”. Po taką samą lokatę sięgnął Marcel Pilarek w kategorii „łuk klasyczny – kadet”, minimalnie wyprzedzając m.in. swojego kolegę klubowego, Wiktora Szredera (miejsce 2). Kategorię „łuk klasyczny – junior” zdominowali nasi reprezentanci, zajmując w komplecie miejsca w pierwszej czwórce. Wygrał niespodziewanie Kamil Woźnica, pozostawiając w pokonanym polu Seweryna Gandora (miejsce 2) oraz Patryka Szredera (miejsce 4). Justyna Wyciślik zajęła 2 pozycję w kategorii „łuk klasyczny – kadetka”, natomiast Agnieszka Taras musiała zadowolić się 3 lokatą w kategorii „łuk klasyczny – seniorka”. Na takiej samej pozycji zakończył rywalizację Paweł Wichary w kategorii „łuk bloczkowy – junior”. Niezłym, bo 5 miejscem swój występ w zawodach zakończył Tomasz Nazim, startujący w kategorii „łuk klasyczny – senior”. Startujący w tej samej kategorii, Maciej Gnacy ukończył zawody na pozycji 8.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)