II Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych – Wrocław, 07.06.2014 r.

2 MIEJSCE MATEUSZA PORĘBSKIEGO.
Dokładnie w tym samym czasie, gdy młodziczki i młodzicy podziwiali uroki Zabierzowa, skromna, okrojona do dwóch osób reprezentacja juniorów młodszych UKS „Grot” udała się do Wrocławia, gdzie wystartowała w II Rundzie Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych (wysoka temperatura, upalne słońce oraz silny porywisty wiatr wiejący ze zmiennych kierunków) obaj nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania, kończąc zawody w czołówce klasyfikacji.
Mateusz Porębski już po raz kolejny w tym roku zameldował się na podium zawodów, kończąc je na drugim miejscu. Osiągnął to dzięki zdobyciu ogółem 1194 pkt., w skład których weszły: 280 pkt. (odległość 70m.) + 302 pkt. (odległość 60m.) + 290 pkt. (odległość 50m.) + 322 pkt. (odległość 30m.).
Seweryn Gandor nie chciał być wiele gorszy i w ostatecznej klasyfikacji wrocławskiego turnieju uplasował się na niezłej 8 pozycji, strzelając kolejno: 281 pkt. (odległość 70m.) + 280 pkt. (odległość 60m.) + 254 pkt. (odległość 50m.) + 312 pkt. (odległość 30m.), czyli łącznie 1127 pkt. Dodajmy w tym miejscu, że rezultaty punktowe na odległościach 70m. i 30m., jak również w całej rundzie FITA są nowymi rekordami życiowymi Seweryna.

Wyczerpując temat II Rundy Ogólnopolskich Turniejów Klasyfikacyjnych dodajmy, iż w rozegranych równolegle zawodach w Kielcach, w gronie seniorów wystartował Adam Ścibski, kończąc je na 19 pozycji, dzięki zdobyciu łącznie 1133 pkt. (224 pkt. na odległ. 90m. + 267 pkt. na odległ. 70m. + 301 pkt. na odległ. 50m. + 333 pkt. na odległ. 30m.).

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)