II Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych – Wrocław, 07.06.2014 r.

2 MIEJSCE MATEUSZA PORĘBSKIEGO.
Dokładnie w tym samym czasie, gdy młodziczki i młodzicy podziwiali uroki Zabierzowa, skromna, okrojona do dwóch osób reprezentacja juniorów młodszych UKS „Grot” udała się do Wrocławia, gdzie wystartowała w II Rundzie Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych (wysoka temperatura, upalne słońce oraz silny porywisty wiatr wiejący ze zmiennych kierunków) obaj nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania, kończąc zawody w czołówce klasyfikacji.
Mateusz Porębski już po raz kolejny w tym roku zameldował się na podium zawodów, kończąc je na drugim miejscu. Osiągnął to dzięki zdobyciu ogółem 1194 pkt., w skład których weszły: 280 pkt. (odległość 70m.) + 302 pkt. (odległość 60m.) + 290 pkt. (odległość 50m.) + 322 pkt. (odległość 30m.).
Seweryn Gandor nie chciał być wiele gorszy i w ostatecznej klasyfikacji wrocławskiego turnieju uplasował się na niezłej 8 pozycji, strzelając kolejno: 281 pkt. (odległość 70m.) + 280 pkt. (odległość 60m.) + 254 pkt. (odległość 50m.) + 312 pkt. (odległość 30m.), czyli łącznie 1127 pkt. Dodajmy w tym miejscu, że rezultaty punktowe na odległościach 70m. i 30m., jak również w całej rundzie FITA są nowymi rekordami życiowymi Seweryna.

Wyczerpując temat II Rundy Ogólnopolskich Turniejów Klasyfikacyjnych dodajmy, iż w rozegranych równolegle zawodach w Kielcach, w gronie seniorów wystartował Adam Ścibski, kończąc je na 19 pozycji, dzięki zdobyciu łącznie 1133 pkt. (224 pkt. na odległ. 90m. + 267 pkt. na odległ. 70m. + 301 pkt. na odległ. 50m. + 333 pkt. na odległ. 30m.).

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

2022 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament – Śladami Rybaka – Police, 29-31 sierpnia.

Jeżeli istniałyby warsztaty z organizowania zawodów – to „Defmar” Police powinni je prowadzić! Marek Stemplowski, Katarzyna Chmielewska – chylimy czoła przed Wami – tak powinny wyglądać każde zawody rangi mistrzowskiej!

1 sierpnia 2022 Czytaj więcej

LXXI Mistrzostwa Polski Juniorów – Łódź, 22-24 lipiec 2022r.

Na trwających w Łodzi Mistrzostwach Polski Juniorów nasz zawodnik Adrian Szłapak świetnie zaprezentował się w kwalifikacjach strzelając 614 pkt i zajmując 8 m-ce, co daje awans do 1/16 finału!

23 lipca 2022 Czytaj więcej

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Kraków, 14-17 lipca 2022r.

Nasza drużyna kadetów w składzie: Jakub Sroka, Łukasz Patlewicz, Szymon Czarnik, Stanisław Sypion z tytułem Drużynowych Wicemistrzów OOM!!!

17 lipca 2022 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)