II Mistrzostwa Śląska Dzieci i Młodzików w Łucznictwie – Stolarzowice 10.10.2020r.

Dopiero w minioną sobotę udało się rozegrać przełożone z powodu złej pogody Mistrzostwa Śląska dla najmłodszych kategorii wiekowych. W zawodach uczestniczyły następujące kategorie: młodzicy, dzieci starsze i dzieci młodsze oraz kategoria dla debiutantów tzw. „pierwszy krok”. Tytuły mistrzowskie przyznano we wszystkich wymienionych kategoriach oprócz pierwszego kroku. Razem z Mistrzostwami Śląska prowadzona była klasyfikacja IX Klubowego Turnieju LKS Tempo Stolarzowice. Zawody ukończyliśmy z dorobkiem 15-tu medali przypieczętowanych zdecydowanym zwycięstwem w klasyfikacji klubowej! Oto nasi medaliści:
młodziczki:
🥈srebro – Kinga Ratyńska – Wicemistrzyni Śląska 2020
🥉brąz – Aleksandra Antoniak – II Wicemistrzyni Śląska 2020
młodzicy:
🥇złoto – Szymon Czarnik – Mistrz Śląska 2020
🥈srebro – Stanisław Sypion – Wicemistrz Śląska 2020
🥉brąz – Daniel Kamiński – II Wicemistrz Śląska 2020
dzieci starsze dziewczęta:
🥇złoto – Agnieszka Ficek – Mistrzyni Śląska 2020
🥈srebro – Małgorzata Gebauer – Wicemistrzyni Śląska 2020
🥉brąz – Alicja Kiera – II Wicemistrzyni Śląska 2020
dzieci starsze chłopcy:
🥇złoto – Filip Sporek – Mistrz Śląska 2020
dzieci młodsze chłopcy:
🥇złoto – Józef Suchoń – Mistrz Śląska 2020
🥈srebro – Julian Taczewski – Wicemistrz Śląska 2020
pierwszy krok dziewczęta:
🥈srebro – Jagoda Nowak
pierwszy krok chłopcy:
🥇złoto – Sambor Murawski
🥈srebro – Wiktor Drożdż
🥉brąz – Marcel Czop
Przed nami jeszcze dwa wyjazdy do Żywca na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Turniej o Góralską Ciupagę, a od 20 października rozpoczniemy przygotowania do sezonu halowego.
Trenerzy UKS Grot.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)