II Halowe Mistrzostwa Śląska dzieci, młodzików i kadetów w łucznictwie.

W sobotę, 7 marca, byliśmy organizatorami tegorocznych Halowych Mistrzostw Śląska w kategoriach: dzieci, młodzików i kadetów. Wszyscy zawodnicy strzelali dwie rundy halowe, a kadeci dodatkowo pojedynki od 1/4 do finału. Bilans medalowy naszego klubu to 8 złotych, 5 srebrnych, 4 brązowe – łącznie 17 medali!
Na podium stanęli:

kat. pierwszy krok:
Jagoda Nowak – I m-ce
Bartosz Roczniok – I m-ce
Tomasz Naleziński – III m-ce


kat. dzieci starsze dziewczęta:
Agnieszka Ficek – I m-ce
Małgorzata Gebauer – II m-ce
Alicja Kiera – III m-ce


kat. dzieci starsze chłopcy:
Filip Sporek – I m-ce


kat. młodziczki:
Karolina Grudzień – I m-ce
Emilia Balint – II m-ce


kat. młodzicy:
Szymon Czarnik – I m-ce
Daniel Kamiński – II m-ce


kat. kadetki
Marta Zielińska – I m-ce
Natalia Lepa – II m-ce
Dominika Brzezina – III m-ce


kat. kadeci:
Jakub Sroka – I m-ce
Maciej Sitek – II m-ce
Adrian Szłapak – III m-ce


Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji zawodów!
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)