I Turniej Klasyfikacyjny Juniorów młodszych w łucznictwie – Legnica, 25.04.2015 r.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY – I RUNDA
Dobrcz, Legnica, Zgierz, to 3 miasta, w których równocześnie rozpoczęto tegoroczny cykl Ogólnopolskich Turniejów Klasyfikacyjnych seniorów, juniorów i juniorów młodszych w łucznictwie w roku 2015. Reprezentanci UKS „GROT” w składzie: Patrycja Boniek, Karolina Skawińska, Szymon Porębski wybrali się do Legnicy, gdzie poddali się zmaganiom klasyfikacyjnym, a także jednocześnie rywalizacji w kolejnej edycji Międzynarodowego Turnieju Łuczniczego z okazji 774 rocznicy bitwy pod Legnicą. W gronie blisko 50 startujących zawodników w trzech kategoriach wiekowych, w ostatecznej klasyfikacji zawodów nasi reprezentanci zajęli:
> Patrycja Boniek – 5 miejsce, po uzyskaniu ogółem 1143 pkt., na które złożyły się kolejno: 249 pkt. (odl. 60m.) + 299 pkt. (odl. 50m.) + 271 pkt. (odl. 40m.) + 324 pkt.* (odl. 30m.).
> Karolina Skawińska – 13 miejsce, dzięki zdobyciu 1072 pkt.*, w skład których weszły: 252 pkt.* (odl. 60m.) + 265 pkt.* (odl. 50m.) + 261 pkt.* (odl. 40m.) + 294 pkt.* (odl. 30m.).
> Szymon Porębski – 4 miejsce, po strzeleniu kolejno: 253 pkt. (odl. 70m.) + 295 pkt. (odl. 60m.) + 255 pkt. (odl. 50m.) + 276 pkt. (odl. 30m.), które po zsumowaniu dały łącznie 1079 pkt.

(*) – rekord życiowy.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)