I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych – Prudnik, 15 maja 2021r.

Na starcie dzisiejszych zawodów stanęło łącznie 196 zawodników i zawodniczek z klubów z terenu całej Polski. Pogoda zmienna, trochę słońca i w miarę stabilnie podczas strzelań chłopców, natomiast gdy do rywalizacji przystąpiła grupa dziewcząt – zrobiło się zimno, wietrznie i deszczowo. Nasz klub reprezentowało 11 zawodników ( 8-miu chłopców i 3 dziewczęta).
Doskonale zaprezentowała się Natalia Lepa, która zdecydowanie zwyciężyła wśród pań ze świetnym wynikiem 627 pkt! Co ciekawe, kiedy warunki pogodowe były najgorsze i rywalki miały problem z utrzymaniem strzał w „żółtym”- Natalia strzelała swoje najlepsze serie za 56,55,54 pkt, co zapewniło Jej ostatecznie pewne zwycięstwo.
Wśród panów świetnie zaprezentował się nasz Jakub Sroka strzelając 622 pkt i ostatecznie zajął czwarte miejsce!
Pozostali nasi łucznicy zajęli dalsze miejsca, ale patrząc na wyniki – wielu z nich już podczas tych zawodów uzyskało kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która rozegrana zostanie w połowie lipca w Dobrczu. Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii, do której obejrzenia serdecznie zapraszamy.
Za tydzień kolejny start – tym razem w Warszawie – 15 Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego, trzymajcie kciuki!🎯
Trenerzy UKS Grot.

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Mistrzostwa Polski Młodzików – Zgierz 2021.

W tegorocznych MP nasz klub reprezentowało 9 zawodników. Dwa dni sportowych zmagań dały efekt w postaci brązowego medalu drużynowego dziewcząt a zarazem tytuł II Wicemistrzyń Polski w konkurencji drużynowej.

13 września 2021 Czytaj więcej

III Mistrzostwa Śląska i X Klubowy Turniej Łuczniczy – Stolarzowice.

W sobotnich, podwójnych zawodach, nasi zawodnicy uplasowali się na następujących miejscach:

5 września 2021 Czytaj więcej

III Memoriał Zdzisława Kozłowskiego – Supraśl.

W ostatni weekend wakacji zawitaliśmy na zawody do Supraśla – ponad 500-letniego miasteczka, zwanego również Perłą Podlasia.

28 sierpnia 2021 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)