I Runda OTK w łucznictwie – Dobrcz, 30.04.2016 r.

BEZ FAJERWERKÓW W DOBRCZU
Zawody I-szej Rundy tzw. Ogólnopolskich Turniejów Klasyfikacyjnych (OTK), które  odbyły się w minioną sobotę w Dobrczu, zgromadziły na starcie blisko 130 zawodniczek i zawodników rywalizujących we wszystkich kategoriach wiekowych. Dla kadetek i kadetów były jednocześnie pierwszą w tym roku okazją do zdobycia kwalifikacji do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w łucznictwie. W gronie juniorek młodszych rywalizowała Karolina Skawińska, będąca zarazem jedyną reprezentantką UKS „GROT” Ruda Śląska na tych zawodach. Dwie rundy strzelań na odległości 60m. przyniosły jej łącznie 476 pkt. (221 + 255), dzięki czemu w ostatecznej klasyfikacji turnieju zajęła 12 lokatę.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)