I Runda Halowego Pucharu Polski w łucznictwie nieolimpijskim – Starachowice.

W ubiegłą niedzielę 15 stycznia w Starachowicach rozegrano I-szą Rundę Halowego Pucharu Polski w łucznictwie nieolimpijskim. Nasz reprezentant – Rafał Czapaj zdominował kategorię łuku gołego tzw. barebow, (czyli łuk bez przyrządów celowniczych). Rafał, w drodze do zwycięstwa poprawiał kolejno wyniki życiowe na 18 m (237 pkt, 245 pkt) co dało wspaniały rekord życiowy – łącznie 482 pkt, który jest drugim najlepszym wynikiem w kraju wśród kobiet i mężczyzn w kategorii sprzętowej barebow.
Rafał to ubiegłoroczny II-gi Wicemistrz Polski, w kat. barebow zarówno w hali jak i na torach otwartych, oraz członek Kadry Narodowej, a tegoroczne wyniki pokazują , że to nie jest Jego ostatnie słowo 😉.
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)