Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików – Krośniewice, 2-3 kwietnia 2022r.

W zawodach wzięło udział 229 zawodników i zawodniczek z całej Polski.
Srebrny medal 🥈 oraz tytuł Halowej Wicemistrzyni Polski Młodziczek zdobyła nasza zawodniczka – Małgorzata Gebauer!!!
Złote medale 🥇🥇🥇🥇 oraz tytuł Halowych Mistrzyń Polski Młodziczek zdobyły nasze dziewczęta w składzie: Małgorzata Gebauer, Magdalena Górska, Alicja Kiera i Agnieszka Ficek!!!
Mikst w składzie Małgorzata Gebauer / Bartosz Podżorski, sklasyfikowany został na 5 m-cu, a zespół chłopców w składzie: Bartosz Podżorski, Tymoteusz Kolasiński, Krzysztof Kula, Wiktor Drożdż – zajął 7 m-ce.
Dziewczyny, czasami słyszycie od nas to, czego usłyszeć nie chcecie, czasami jesteśmy bezwzględni i wymagamy od Was mnóstwo poświęcenia, ale ta droga zaprowadziła Was dzisiaj na najwyższy stopień podium – jesteście Mistrzyniami Polski, my uważamy, że było warto! A jak Wy sądzicie?
Trenerzy UKS Grot
wyniki dostępne tutaj:
https://archery.pl/…/protokol-z-halowych-mistrzostw…/

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)