Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików – Krośniewice, 2-3 kwietnia 2022r.

W zawodach wzięło udział 229 zawodników i zawodniczek z całej Polski.
Srebrny medal 🥈 oraz tytuł Halowej Wicemistrzyni Polski Młodziczek zdobyła nasza zawodniczka – Małgorzata Gebauer!!!
Złote medale 🥇🥇🥇🥇 oraz tytuł Halowych Mistrzyń Polski Młodziczek zdobyły nasze dziewczęta w składzie: Małgorzata Gebauer, Magdalena Górska, Alicja Kiera i Agnieszka Ficek!!!
Mikst w składzie Małgorzata Gebauer / Bartosz Podżorski, sklasyfikowany został na 5 m-cu, a zespół chłopców w składzie: Bartosz Podżorski, Tymoteusz Kolasiński, Krzysztof Kula, Wiktor Drożdż – zajął 7 m-ce.
Dziewczyny, czasami słyszycie od nas to, czego usłyszeć nie chcecie, czasami jesteśmy bezwzględni i wymagamy od Was mnóstwo poświęcenia, ale ta droga zaprowadziła Was dzisiaj na najwyższy stopień podium – jesteście Mistrzyniami Polski, my uważamy, że było warto! A jak Wy sądzicie?
Trenerzy UKS Grot
wyniki dostępne tutaj:
https://archery.pl/…/protokol-z-halowych-mistrzostw…/

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)