Halowe Mistrzostwa Polski Kadetów, Legnica 18-19 marca 2023r.

Przywozimy dziś z Legnicy 3 medale!!!

Małgorzata Gebauer – 🥈 srebro indywidualnie i tytuł Halowej Wicemistrzyni Polski Kadetek
Małgorzata Gebauer oraz Szymon Czarnik – 🥈 srebro oraz tytuł Halowych Wicemistrzów Polski w konkurencji mikst
Karolina Grudzień oraz Sambor Murawski – 🥉 brąz oraz tytuł Halowych II Wicemistrzów Polski w konkurencji mikst
Drużyna dziewcząt w składzie : Karolina Grudzień, Małgorzata Gebauer, Aleksandra Antoniak, Magdalena Górska zajęła 5 m-ce
Pełne wyniki:
https://ianseo.net/Details.php?toId=13262…
Wielkie gratulacje dla naszych walecznych zawodników!
Trenerzy UKS Grot

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)