Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców 2023 Piaseczno, 10-12 Mar 2023.

Adrian Szłapak (11 m-ce po kwalifikacjach) przegrał w 1/16 po barażu i zajął ostatecznie 17 m-ce.
Jakub Sroka (19 m-ce po kwalifikacjach) również przegrał w 1/16 zajmując ostatecznie 23 m-ce.
Natalia Lepa (25 m-ce po kwalifikacjach) zwyciężyła w 1/16 z zawodniczką z 8 m-ca. W 1/8 również wygrała z 9-tą po kwalifikacjach ubiegłoroczną Mistrzynią Polski z torów otwartych! Niestety w pojedynku o pierwsza 4-kę musiała uznać wyższość liderki kwalifikacji – zawodniczki z Teresina. Natalia ostatecznie zajęła wysokie, 8 m-ce.
Dla naszych juniorów te zawody kończą sezon halowy, od jutra mogą zacząć przygotowania na dystansie olimpijskim – 70 metrów.
Gratulacje dla całej trójki!
Trenerzy UKS Grot
A już w najbliższy weekend jedziemy do Legnicy, tym razem z juniorami młodszymi!

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)