Chrzest obozowy.

W sobotę, 1 sierpnia, odbył się chrzest 9 zawodników, którzy po raz pierwszy są z nami na obozie. Imprezę przygotowali i poprowadzili pozostali zawodnicy, uczestnicy obozów klubowych z poprzednich lat. Tegoroczne „koty” nie miały lekko, na miejsce chrztu musieli dostać się na czworakach, miaucząc przy tym jak najgłośniej, tam czekała próba strzelecka. Kto nie trafił w balon, lub przestrzelił balon z wodą, musiał skosztować obozowej papki przygotowanej przez naszych kuchmistrzów😁. Później było już tylko gorzej, jajko rozbite na głowie posypane mąką i tor przeszkód z jajkiem na łyżce – kto upuścił – dostawał je w formie odżywki na włosy😉. Po torze przeszkód była chwila na kąpiel pod pękającym nad głową wodnym balonem. Całości dopełnił delikatny oklep łuczniczymi ramionami. Wszystkie „koty” dzielnie zniosły te męki, przy których nikt nie ucierpiał😉. W nagrodę w przyszłym roku będą chrzcić następnych nowicjuszy. Po ceremonii wszyscy razem zatańczyli „belgijkę” i zjedli dania z grilla. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)