2022 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament – Śladami Rybaka – Police, 29-31 sierpnia.

Jeżeli istniałyby warsztaty z organizowania zawodów – to „Defmar” Police powinni je prowadzić! Marek Stemplowski, Katarzyna Chmielewska – chylimy czoła przed Wami – tak powinny wyglądać każde zawody rangi mistrzowskiej!
Do Polic mamy 1200 km w obie strony, ale było warto – wspaniałe zawody, no i wyniki też doskonałe! Formuła rundek Hit-Miss też bardzo ciekawa i emocjonująca.
Do ścisłych finałów awansowała aż 5 naszych zawodników i tyle właśnie medali ostatecznie zdobyliśmy. Wśród młodziczek w finale walczyły dwie nasze zawodniczki, Małgorzata Gebauer i Magdalena Górska, które po kwalifikacjach zajmowały odpowiednio 1 i 2 m-ce, by po eliminacjach spotkać się właśnie w finale. Tu górą była Małgorzata Gebauer, Magdalena Górska zajęła 2 m-ce!
W kadetkach kwalifikacje wygrała Natalia Lepa , a w rundzie eliminacyjnej dotarła do finału. Finałowy pojedynek, po emocjonującej walce, Natalia ostatecznie wygrała w barażu zajmując 1 m-ce!
W finale kadetów wystąpił Szymon Czarnik, który co prawda przegrał z zawodnikiem Surmy Poznań, ale ostatecznie zajął świetne 2 m-ce!
W małym finale kadetów walczył Łukasz Patlewicz, który gładko pokonał przeciwnika z Leśnika Poznań zajmując 3 m-ce!
Bardzo dobrze wypadli pozostali nasi zawodnicy, którzy walczyli jeszcze w turnieju „drugiej szansy”: w młodziczkach wygrała Alicja Kiera, trzecie m-ce zajęła Agnieszka Ficek, w młodzikach Marcel Czop zajął 3 m-ce, w kadetkach 2 m-ce zajęła Aleksandra Antoniak, a w seniorach pierwszy był Adrian Szłapak, a 3 m-ce zajął Jakub Sroka!
Gratulacje dla wszystkich startujących!
Trenerzy UKS Grot

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)