2022 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament – Śladami Rybaka – Police, 29-31 sierpnia.

Jeżeli istniałyby warsztaty z organizowania zawodów – to „Defmar” Police powinni je prowadzić! Marek Stemplowski, Katarzyna Chmielewska – chylimy czoła przed Wami – tak powinny wyglądać każde zawody rangi mistrzowskiej!
Do Polic mamy 1200 km w obie strony, ale było warto – wspaniałe zawody, no i wyniki też doskonałe! Formuła rundek Hit-Miss też bardzo ciekawa i emocjonująca.
Do ścisłych finałów awansowała aż 5 naszych zawodników i tyle właśnie medali ostatecznie zdobyliśmy. Wśród młodziczek w finale walczyły dwie nasze zawodniczki, Małgorzata Gebauer i Magdalena Górska, które po kwalifikacjach zajmowały odpowiednio 1 i 2 m-ce, by po eliminacjach spotkać się właśnie w finale. Tu górą była Małgorzata Gebauer, Magdalena Górska zajęła 2 m-ce!
W kadetkach kwalifikacje wygrała Natalia Lepa , a w rundzie eliminacyjnej dotarła do finału. Finałowy pojedynek, po emocjonującej walce, Natalia ostatecznie wygrała w barażu zajmując 1 m-ce!
W finale kadetów wystąpił Szymon Czarnik, który co prawda przegrał z zawodnikiem Surmy Poznań, ale ostatecznie zajął świetne 2 m-ce!
W małym finale kadetów walczył Łukasz Patlewicz, który gładko pokonał przeciwnika z Leśnika Poznań zajmując 3 m-ce!
Bardzo dobrze wypadli pozostali nasi zawodnicy, którzy walczyli jeszcze w turnieju „drugiej szansy”: w młodziczkach wygrała Alicja Kiera, trzecie m-ce zajęła Agnieszka Ficek, w młodzikach Marcel Czop zajął 3 m-ce, w kadetkach 2 m-ce zajęła Aleksandra Antoniak, a w seniorach pierwszy był Adrian Szłapak, a 3 m-ce zajął Jakub Sroka!
Gratulacje dla wszystkich startujących!
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

1 sierpnia 2022 Czytaj więcej

LXXI Mistrzostwa Polski Juniorów – Łódź, 22-24 lipiec 2022r.

Na trwających w Łodzi Mistrzostwach Polski Juniorów nasz zawodnik Adrian Szłapak świetnie zaprezentował się w kwalifikacjach strzelając 614 pkt i zajmując 8 m-ce, co daje awans do 1/16 finału!