XXVII Memoriał Trenerów Klubu Sportowego „Stella”.

W poszukiwaniu startu kontrolnego przed Mistrzostwami Polski trafiliśmy dzisiaj do Kielc, aby zmierzyć się z zawodnikami Świętokrzyskiego Okręgu Łuczniczego. Zawody rozgrywano na dystansie dwóch rund halowych w kategorii „młodzik” oraz „junior młodszy”. Nasza 12-to osobowa reprezentacja zdobyła aż sześć miejsc na podium, czyli wywiozła z Kielc równo połowę rozdanych dziś medali!

W młodziczkach kolejne zwycięstwo odniosła Natalia Lepa, brązowy medal trafił do Dominiki Brzeziny, wśród chłopców srebro zdobył Adrian Szłapak, a brąz – Jakub Sroka. Na podium byli również: Wiktoria Skorupa oraz Wiktor Szreder – oboje ze srebrnymi medalami w kategorii „juniorów młodszych”.

Szczegółowo wyglądało to tak:
Młodziczki:
1 m-sce Natalia Lepa 552/600pkt
3 m-sce Dominika Brzezina 528/600pkt
6 m-sce Dominika Ratyńska 516/600pkt
9m-sce Paulina Bracka 496/600pkt

Młodzicy:
2 m-sce Adrian Szłapak 521/600pkt
3 m-sce Jakub Sroka 516/600pkt
4 m-sce Marcin Lesiński 515/600pkt

Juniorki młodsze:
2 m-sce Wiktoria Skorupa 504/600pkt
5 m-sce Ewa Radwan 456/600pkt
10 m-sce Maja Hanslik 398/600pkt
11 m-sce Nikola Skorupa 381/600pkt

Juniorzy młodsi:
2 m-sce Wiktor Szreder 519/600pkt

Oby tak dalej 🙂
Trenerzy UKS GROT

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)