XV Halowy Memoriał Trenerów „Dąbrovii Tarnowskiej” – Dąbrowa Tarnowska, 05.03.2016 r.

SUKCESY MŁODYCH ZAWODNIKÓW „GROT” W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ
Miejscem zmagań ponad 100 zawodniczek i zawodników ubiegających się w minioną sobotę o laury w XV „Memoriale Trenerów: Gerarda Borsy, Janusza Czuba i Janusza Hudyki” była hala sportowa w Dąbrowie Tarnowskiej. Wśród 15-to osobowej reprezentacji naszego klubu, najlepszą końcową lokatą może poszczycić się Wiktor Szreder, który zajmując 1 miejsce, wyraźnie zdominował kategorię „młodzik”. O końcowy sukces w swoim debiucie na zawodach łuczniczych postarał się również Denis Biały, który uplasował się ostatecznie na 3 pozycji w kategorii „młodzik starszy”. Bardzo fajnie zaprezentowały się także nasze najmłodsze zawodniczki: Julia Mróz oraz Natalia Lepa, które nominalnie na start w kategorii „młodziczka” powinny czekać jeszcze przynajmniej dwa lata. W gronie o wiele starszych od siebie konkurentek zajęły ostatecznie odpowiednio: Julia – 7 pozycja, Natalia – 9 pozycja. Przyzwoity start na swoim koncie zanotował Krzysztof Szymański startujący w kategorii „łuk bloczkowy OPEN”, kończąc zawody na 7 pozycji.
Nasi pozostali reprezentanci strzelali lepiej lub gorzej i w ostatecznych klasyfikacjach swoich kategorii sprzętowo – wiekowych zajęli lepsze lub gorsze lokaty (ale raczej gorsze).

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)