Scyzoryk Cup – Kielce

W sobotę, 25 sierpnia, w przedostatni dzień naszego zgrupowania rozegraliśmy zawody podsumowujące tegoroczny obóz pod nazwą „Scyzoryk Cup”. Do rywalizacji oprócz naszych zawodników stanęli rówieśnicy przebywający również na obozie sportowym w ramach Świętokrzyskiej Kadry Młodzików.
Mimo gwałtownego ochłodzenia i ulewnego deszczu padło sporo satysfakcjonujących nas wyników, świadczących o dobrze przepracowanych ostatnich dwóch tygodniach.

Oto łucznicy Grotu, którzy stanęli na podium:

Kat. Dzieci młodsze:
Tymoteusz Kolasiński – złoto
Aleks Chudy – srebro

Kat. Dzieci starsze dziewczęta :
Hanna Kuś – złoto
Maja Tomczak – srebro
Karolina Grudzień – brąz

Kat. Dzieci starsze chłopcy:
Daniel Kamiński – srebro
Jakub Klimas – brąz

Młodziczki:
Natalia Lepa – złoto
Dominika Ratyńska – srebro
Karolina Hernicka – brąz

Młodzicy:
Adrian Szłapak – złoto
Marcin Lesiński – srebro
Jakub Sroka – brąz
Szczegółowe wyniki na zdjęciach poniżej.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)