Og艂aszamy nab贸r wiosenny do klubu, strzelaj z nami w 10tki 馃徆馃幆

Pozosta艂e aktualno艣ci

Zobacz wszystkie

XVIII Mi臋dzynarodowy Puchar Beskid贸w – 24-25 czerwca, 呕ywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskid贸w najlepiej z naszych zawodnik贸w zaprezentowa艂 si臋 kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzeli艂 nowy rekord 偶yciowy, a w rundzie eliminacyjnej dotar艂 do najni偶szego miejsca na podium pokonuj膮c po drodze dw贸ch reprezentant贸w kraju na Mistrzostwa 艢wiata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu uko艅czy艂a Natalia Lepa, kt贸ra przegra艂a […]

25 czerwca 2023 Czytaj wi臋cej

IV Puchar Rudy 艢l膮skiej w 艁ucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Micha艂a Piero艅czyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemi膮, powr贸cili艣my do organizacji Pucharu Rudy 艢l膮skiej w 艁ucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyja艂a wysokim wynikom, st膮d wielu zawodnik贸w strzeli艂o „偶yci贸wki”. Nasi zawodnicy zdobyli a偶 10 medali indywidualnych, oraz zaj臋li 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczeg贸艂owe na zdj臋ciach w galerii. Sponsorzy: Urz膮d Miasta Ruda 艢l膮ska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj wi臋cej

II Runda Pucharu Polski 艁uk贸w Bloczkowych i Barebow D膮browa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspania艂e wie艣ci dotar艂y dzi艣 do nas z D膮browy Tarnowskiej. W tytu艂owej imprezie w konkurencji 艂uk贸w go艂ych reprezentowa艂o nas dw贸ch zawodnik贸w Rafa艂 Czapaj i Robert Byjo艣. Rafa艂 Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odni贸s艂 zwyci臋stwo wygrywaj膮c wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) uko艅czy艂 zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj wi臋cej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trener贸w

UKS Grot

Klubowy sprz臋t dla ka偶dego

UKS Grot

Weso艂e towarzystwo :)