Og艂aszamy nab贸r wiosenny do klubu, strzelaj z nami w 10tki 馃徆馃幆

Pozosta艂e aktualno艣ci

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla 艂ucznik贸w i trener贸w 艂ucznictwa 鈥 ArcheryStats

W jaki spos贸b technologia mo偶e wspomaga膰 艂ucznik贸w w uzyskiwaniu lepszych rezultat贸w, a tak偶e trener贸w w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodnik贸w? W 2020 roku dzi臋ki zaanga偶owaniu jednego z zawodnik贸w naszego klubu powsta艂a pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywa艂a si臋 Max720), kt贸ra pozwala艂a na prowadzenie dziennika trening贸w i zawod贸w, wraz ze szczeg贸艂owymi wynikami strzela艅. Dzi臋ki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj wi臋cej

Nowy harmonogram trening贸w.

Ko艅czymy powoli okres roztrenowania, a wi臋c czas na kilka wa偶nych informacji: Gdzie? – treningi b臋d膮 si臋 odbywa膰 na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie 艢l膮skiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowi膮zuje zmienne obuwie). Kiedy? – zaj臋cia rusz膮 od najbli偶szego wtorku 24 pa藕dziernika Zapraszamy do zapoznania si臋 z nowym harmonogramem trening贸w Trenerzy UKS Grot

19 pa藕dziernika 2023 Czytaj wi臋cej

Fina艂 Pucharu Polski Senior贸w.

W kategorii 艂uk贸w go艂ych zwyci臋偶y艂 nasz zawodnik – Rafa艂 Czapaj, dok艂adaj膮c to zwyci臋stwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii 艂uk贸w klasycznych 7 m-ce zaj臋艂a Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 pa藕dziernika 2023 Czytaj wi臋cej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trener贸w

UKS Grot

Klubowy sprz臋t dla ka偶dego

UKS Grot

Weso艂e towarzystwo :)