Mistrzostwa Śląska Dzieci i Młodzików

Dzisiaj na naszych torach łuczniczych przy ulicy Tunkla, zorganizowaliśmy I-sze Mistrzostwa Śląska Dzieci i Młodzików w Łucznictwie. Nasi zawodnicy zdobyli aż 13 medali tej imprezy, a co za tym idzie, tyle samo tytułów mistrzowskich:

Medale złote:
Dominika Ratyńska – młodziczki starsze
Natalia Lepa – młodziczki
Karolina Grudzień- dzieci starsze
Agnieszka Ficek – dzieci młodsze
Adrian Szłapak – młodzicy starsi
Jakub Sroka – młodzicy

Medale srebrne:
Dominika Brzezina – młodziczki
Kinga Ratyńska – dzieci starsze
Mateusz Synowiec – młodzicy
Daniel Kamiński – dzieci starsze
Sebastian Olearczyk – dzieci młodsze

Medale brązowe:
Hanna Kuś – dzieci starsze
Maciej Sitek – młodzicy

Nasi pozostali zawodnicy, mimo, że nie stanęli na podium, strzelili również bardzo dobre rekordy życiowe robiąc wyraźne wynikowe postępy.

Podziękowania kierujemy w stronę sponsorów imprezy, którymi byli:
– UM Ruda Śląska
– Rodzice naszych zawodników

Jutro dalszy ciąg łuczniczego weekendu w Rudzie Śląskiej – strzelamy ostatnią rundę Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzików, zapraszamy
Trenerzy UKS Grot

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)