IV Mistrzostwa Polski w łucznictwie polowym FIELD WA – Bytom, 3-4.09.2016 r.

IV MISTRZOSTWA POLSKI FIELD WA
Blisko 100 zawodniczek i zawodników z klubów łuczniczych z całego kraju zameldowało się w miniony weekend w Bytomiu – Stolarzowicach, aby powalczyć o jak najlepsze lokaty w Mistrzostwach Polski w łucznictwie polowym FIELD WA. Wśród startujących nie zabrakło reprezentacji UKS „GROT”, która choć nieliczna, zaznaczyła swą obecność podczas zawodów.
Pierwsze miejsce w kategorii „łuk klasyczny – kadet” wywalczył Sebastian Ziętek, o którym można śmiało napisać, że wyspecjalizował się w zdobywaniu czołowych lokat w tej odmianie sportu łuczniczego. W kategorii „łuk klasyczny – senior” bardzo dobrą postawę zaprezentował Tomasz Nazim, który po dwóch dniach ciężkiej rywalizacji został ostatecznie sklasyfikowany na 6 pozycji. W tej samej kategorii, na 10 miejscu zawody zakończył Maciej Gnacy. W kategorii „łuk bloczkowy – seniorka”, lokaty blisko podium zajęły: Anna Schramm-Dubiel (4 pozycja) oraz Paulina Drozd (5 pozycja). Natomiast w kategorii „łuk bloczkowy – senior”, lokaty daleko od podium zajęli: Paweł Tobijański (15 pozycja), Krzysztof Drozd (20 pozycja) oraz Igor Chudy (21 pozycja).

 

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Aplikacja dla łuczników i trenerów łucznictwa – ArcheryStats

W jaki sposób technologia może wspomagać łuczników w uzyskiwaniu lepszych rezultatów, a także trenerów w lepszym wspieraniu i prowadzeniu zawodników? W 2020 roku dzięki zaangażowaniu jednego z zawodników naszego klubu powstała pierwsza wersja aplikacji ArcheryStats (wtedy jeszcze nazywała się Max720), która pozwalała na prowadzenie dziennika treningów i zawodów, wraz ze szczegółowymi wynikami strzelań. Dzięki temu […]

8 kwietnia 2024 Czytaj więcej

Nowy harmonogram treningów.

Kończymy powoli okres roztrenowania, a więc czas na kilka ważnych informacji: Gdzie? – treningi będą się odbywać na sali gimnastycznej II LO im. G.Morcinka w Rudzie Śląskiej, ul.Jankowskiego 22 (na sali obowiązuje zmienne obuwie). Kiedy? – zajęcia ruszą od najbliższego wtorku 24 października Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem treningów Trenerzy UKS Grot

19 października 2023 Czytaj więcej

Finał Pucharu Polski Seniorów.

W kategorii łuków gołych zwyciężył nasz zawodnik – Rafał Czapaj, dokładając to zwycięstwo do niedawno zdobytego Mistrza Polski! W kategorii łuków klasycznych 7 m-ce zajęła Natalia Lepa. Gratulacje Trenerzy UKS Grot

10 października 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)