Wyniki zawodników UKS Grot Ruda Śląska w zawodach łucznictwa polowego FIELD w roku 2014

Łuk klasyczny junior

Miejsce 1 Porębski Mateusz 1998 GROT Ruda Śląska 280p

Miejsce 2 Porębski Szymon 1998 GROT Ruda Śląska 258p

Miejsce 5 Gandor Seweryn 1997 GROT Ruda Śląska 187p

Łuk klasyczny kadet

Miejsce 1 Rymarz Bartłomiej 1999 GROT Ruda Śląska 260p

Miejsce 2 Ziętek Sebastian 2001 GROT Ruda Śląska 170p

Łuk klasyczny kadetka

Miejsce 1 Boniek Patrycja 1999 GROT Ruda Śląska  243p

Miejsce 3 Wyciślik Justyna 2000 GROT Ruda Śląska  215p

Łuk klasyczny senior

Miejsce 4 Ścibski Adam 1990 GROT Ruda Śląska 316p

Miejsce 5 Franik Roman 1972 GROT Ruda Śląska 303p

Miejsce 13 Nazim Tomasz 1992 GROT Ruda Śląska 183p

Miejsce 16 Gnacy Maciej 1981 GROT Ruda Śląska  140p

Łuk klasyczny seniorka

Miejsce 2 Taras Agnieszka 1983 GROT Ruda Śląska  219p

Łuk bloczkowy junior

Miejsce 1 Wichary Paweł 1998 GROT Ruda Śląska 197p

Łuk bloczkowy senior

Miejsce 6 Stolorz Adam 1978 GROT Ruda Śląska 338p

Miejsce 10 Tobijański Paweł 1968 GROT Ruda Śląska 308p

Miejsce 12 Kieruzel Paweł 1958 GROT Ruda Śląska 269p

Łuk bloczkowy open senior

Miejsce 5 Kopeć Michał 1982 GROT Ruda Śląska 283p

Miejsce 6 Dzikowski Maciej 1986 GROT Ruda Śląska 229p

Klasyfikacja Generalna Pucharu Polski w Field WA 2014 – FINAŁ

Łuk klasyczny kadet

Miejsce 1 Ziętek Sebastian 2001 GROT Ruda Śląska

Miejsce 4 Rymarz Bartłomiej 1999 GROT Ruda Śląska

Łuk klasyczny kadetka

Miejsce 3 Boniek Patrycja 1999 GROT Ruda Śląska

Miejsce 4 Wyciślik Justyna 2000 GROT Ruda Śląska

Łuk klasyczny senior

Miejsce 1 Franik Roman 1972 GROT Ruda Śląska

Miejsce 5 Ścibski Adam 1990 GROT Ruda Śląska

Miejsce 6 Gnacy Maciej 1981 GROT Ruda Śląska

Miejsce 13 Nazim Tomasz 1992 GROT Ruda Śląska

Łuk klasyczny seniorka

Miejsce 2 Taras Agnieszka 1983 GROT Ruda Śląska

Łuk bloczkowy junior

Miejsce 1 Wichary Paweł 1998 GROT Ruda Śląska

Łuk instynktowny junior

Miejsce 1 Porębski Szymon 1998 GROT Ruda Śląska

Łuk klasyczny junior

Miejsce 1 Porębski Mateusz 1998 GROT Ruda Śląska

Miejsce 2 Gandor Seweryn 1997 GROT Ruda Śląska

Łuk bloczkowy senior

Miejsce 15 Stolorz Adam 1978 GROT Ruda Śląska

Miejsce 16 Kieruzel Paweł 1958 GROT Ruda Śląska

Łuk bloczkowy open senior

Miejsce 3 Kopeć Michał 1982 GROT Ruda Śląska

Miejsce 5 Dzikowski Maciej 1986 GROT Ruda Śląska

Zestawienie zwycięstw UKS Grot Ruda Śląska w zawodach łucznictwa polowego FIELD w roku 2014

III Runda Pucharu FIELD w Bytomiu Stolarzowicach

Złote medale-4

Srebrne medale-3

Brązowe medale-1

Klasyfikacja Generalna Pucharu Polski w Field WA 2014 – FINAŁ UKS Grot Ruda Śląska

Złote medale-5

Srebrne medale-2

Brązowe medale-2

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

2022 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament – Śladami Rybaka – Police, 29-31 sierpnia.

Jeżeli istniałyby warsztaty z organizowania zawodów – to „Defmar” Police powinni je prowadzić! Marek Stemplowski, Katarzyna Chmielewska – chylimy czoła przed Wami – tak powinny wyglądać każde zawody rangi mistrzowskiej!

1 sierpnia 2022 Czytaj więcej

LXXI Mistrzostwa Polski Juniorów – Łódź, 22-24 lipiec 2022r.

Na trwających w Łodzi Mistrzostwach Polski Juniorów nasz zawodnik Adrian Szłapak świetnie zaprezentował się w kwalifikacjach strzelając 614 pkt i zajmując 8 m-ce, co daje awans do 1/16 finału!

23 lipca 2022 Czytaj więcej

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Kraków, 14-17 lipca 2022r.

Nasza drużyna kadetów w składzie: Jakub Sroka, Łukasz Patlewicz, Szymon Czarnik, Stanisław Sypion z tytułem Drużynowych Wicemistrzów OOM!!!

17 lipca 2022 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)