II Runda Pucharu Małopolski Młodzików i Dzieci – Dąbrowa Tarnowska, 12 czerwiec 2021r.

Odwiedziliśmy dziś gościnną Dąbrowę Tarnowską. Pogoda znakomita, po raz pierwszy w tym sezonie parasole służyły tylko do ochrony przed słońcem⛱. Klub reprezentowała 8-mka zawodników w kategorii młodzik.
Najwyższym wynikiem może pochwalić się Małgorzata Gebauer, która strzeliła 645 pkt i zajęła 2-gie miejsce wśród dziewcząt! Pozostałe dziewczęta były troszkę niżej w klasyfikacji, ale cieszy fakt, że zrobiły progres wynikowy.
Wśród naszych chłopaków najlepiej strzelał dziś Sambor Murawski, którego wynik pozwolił na zajęcie 3-go miejsca. Tuż za podium na 4-tym znalazł się Tymoteusz Kolasiński, a 6-ty był Jakub Mrozek. Szczegółowe wyniki na ostatnim zdjęciu w galerii.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

XVIII Międzynarodowy Puchar Beskidów – 24-25 czerwca, Żywiec.

W tegorocznym Pucharze Beskidów najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się kadet – Sambor Murawski. Sambor w kwalifikacjach strzelił nowy rekord życiowy, a w rundzie eliminacyjnej dotarł do najniższego miejsca na podium pokonując po drodze dwóch reprezentantów kraju na Mistrzostwa Świata! W starszej kategorii – open, swoje pojedynki na 7 miejscu ukończyła Natalia Lepa, która przegrała […]

25 czerwca 2023 Czytaj więcej

IV Puchar Rudy Śląskiej w Łucznictwie pod patronatem Prezydenta Miasta – Michała Pierończyka.

Po dwuletniej przerwie , spowodowanej pandemią, powróciliśmy do organizacji Pucharu Rudy Śląskiej w Łucznictwie. Zawody udane, pogoda sprzyjała wysokim wynikom, stąd wielu zawodników strzeliło „życiówki”. Nasi zawodnicy zdobyli aż 10 medali indywidualnych, oraz zajęli 1 miejsce w klasyfikacji klubowej! Wyniki szczegółowe na zdjęciach w galerii. Sponsorzy: Urząd Miasta Ruda Śląska – nagrody i trofea Rodzice […]

18 czerwca 2023 Czytaj więcej

II Runda Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow Dąbrowa Tarnowska, 17-18 Jun 2023

Wspaniałe wieści dotarły dziś do nas z Dąbrowy Tarnowskiej. W tytułowej imprezie w konkurencji łuków gołych reprezentowało nas dwóch zawodników Rafał Czapaj i Robert Byjoś. Rafał Czapaj (3 m-ce po kwalifikacjach) odniósł zwycięstwo wygrywając wszystkie pojedynki, natomiast Robert (8 m-ce po kwalifikacjach) ukończył zawody na 9 m-cu! Gratulacje Panowie! Trenerzy UKS Grot

18 czerwca 2023 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)