II Runda Pucharu Małopolski Młodzików i Dzieci – Dąbrowa Tarnowska, 12 czerwiec 2021r.

Odwiedziliśmy dziś gościnną Dąbrowę Tarnowską. Pogoda znakomita, po raz pierwszy w tym sezonie parasole służyły tylko do ochrony przed słońcem⛱. Klub reprezentowała 8-mka zawodników w kategorii młodzik.
Najwyższym wynikiem może pochwalić się Małgorzata Gebauer, która strzeliła 645 pkt i zajęła 2-gie miejsce wśród dziewcząt! Pozostałe dziewczęta były troszkę niżej w klasyfikacji, ale cieszy fakt, że zrobiły progres wynikowy.
Wśród naszych chłopaków najlepiej strzelał dziś Sambor Murawski, którego wynik pozwolił na zajęcie 3-go miejsca. Tuż za podium na 4-tym znalazł się Tymoteusz Kolasiński, a 6-ty był Jakub Mrozek. Szczegółowe wyniki na ostatnim zdjęciu w galerii.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików – Nowa Ruda.

Z ostatniej w tym sezonie imprezy wracamy z dwoma medalami!!

15 listopada 2021 Czytaj więcej

Zawodnicy Grot-u w Kadrze Narodowej.

Po przeliczeniu wszystkich wyników z zawodów, do Kadry Narodowej Juniorów na pierwsze półrocze 2022r. dołącza nasz zawodnik Adrian Szłapak! Jest to nasz 6-ty zawodnik w Kadrze, co plasuje nas w rankingu klubów na 9 m-cu w kraju!

11 listopada 2021 Czytaj więcej

Zawodnicy Grotu w Kadrze Narodowej.

Polski Związek Łuczniczy ogłosił skład Kadry Narodowej Juniorów Młodszych na I półrocze 2022 roku, a w nim znalazło się aż pięcioro zawodników naszego klubu!

31 października 2021 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)