II Runda Pucharu Małopolski Młodzików i Dzieci – Dąbrowa Tarnowska, 12 czerwiec 2021r.

Odwiedziliśmy dziś gościnną Dąbrowę Tarnowską. Pogoda znakomita, po raz pierwszy w tym sezonie parasole służyły tylko do ochrony przed słońcem⛱. Klub reprezentowała 8-mka zawodników w kategorii młodzik.
Najwyższym wynikiem może pochwalić się Małgorzata Gebauer, która strzeliła 645 pkt i zajęła 2-gie miejsce wśród dziewcząt! Pozostałe dziewczęta były troszkę niżej w klasyfikacji, ale cieszy fakt, że zrobiły progres wynikowy.
Wśród naszych chłopaków najlepiej strzelał dziś Sambor Murawski, którego wynik pozwolił na zajęcie 3-go miejsca. Tuż za podium na 4-tym znalazł się Tymoteusz Kolasiński, a 6-ty był Jakub Mrozek. Szczegółowe wyniki na ostatnim zdjęciu w galerii.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

2022 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament – Śladami Rybaka – Police, 29-31 sierpnia.

Jeżeli istniałyby warsztaty z organizowania zawodów – to „Defmar” Police powinni je prowadzić! Marek Stemplowski, Katarzyna Chmielewska – chylimy czoła przed Wami – tak powinny wyglądać każde zawody rangi mistrzowskiej!

1 sierpnia 2022 Czytaj więcej

LXXI Mistrzostwa Polski Juniorów – Łódź, 22-24 lipiec 2022r.

Na trwających w Łodzi Mistrzostwach Polski Juniorów nasz zawodnik Adrian Szłapak świetnie zaprezentował się w kwalifikacjach strzelając 614 pkt i zajmując 8 m-ce, co daje awans do 1/16 finału!

23 lipca 2022 Czytaj więcej

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Kraków, 14-17 lipca 2022r.

Nasza drużyna kadetów w składzie: Jakub Sroka, Łukasz Patlewicz, Szymon Czarnik, Stanisław Sypion z tytułem Drużynowych Wicemistrzów OOM!!!

17 lipca 2022 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)