II Runda Pucharu Małopolski Młodzików i Dzieci – Dąbrowa Tarnowska, 12 czerwiec 2021r.

Odwiedziliśmy dziś gościnną Dąbrowę Tarnowską. Pogoda znakomita, po raz pierwszy w tym sezonie parasole służyły tylko do ochrony przed słońcem⛱. Klub reprezentowała 8-mka zawodników w kategorii młodzik.
Najwyższym wynikiem może pochwalić się Małgorzata Gebauer, która strzeliła 645 pkt i zajęła 2-gie miejsce wśród dziewcząt! Pozostałe dziewczęta były troszkę niżej w klasyfikacji, ale cieszy fakt, że zrobiły progres wynikowy.
Wśród naszych chłopaków najlepiej strzelał dziś Sambor Murawski, którego wynik pozwolił na zajęcie 3-go miejsca. Tuż za podium na 4-tym znalazł się Tymoteusz Kolasiński, a 6-ty był Jakub Mrozek. Szczegółowe wyniki na ostatnim zdjęciu w galerii.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Turniej Mikołajkowy – Legnica 4/12/2022r

Dzisiaj w Legnicy rywalizowaliśmy w kategorii open, po kwalifikacjach odbyły się pojedynki od 1/8

4 grudnia 2022 Czytaj więcej

Turniej Mikołajkowy – Legnica 3/12/2022r

Start w Turnieju Mikołajkowym w Legnicy to już taka nasza grudniowa tradycja.

3 grudnia 2022 Czytaj więcej

Nasi zawodnicy w Kadrze Narodowej

Polski Związek Łuczniczy ogłosił skład Kadry Narodowej na I półrocze 2023r. W składzie znalazło się 7-mioro naszych zawodników!

2 grudnia 2022 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)