II Runda Pucharu Małopolski Młodzików i Dzieci – Dąbrowa Tarnowska, 12 czerwiec 2021r.

Odwiedziliśmy dziś gościnną Dąbrowę Tarnowską. Pogoda znakomita, po raz pierwszy w tym sezonie parasole służyły tylko do ochrony przed słońcem⛱. Klub reprezentowała 8-mka zawodników w kategorii młodzik.
Najwyższym wynikiem może pochwalić się Małgorzata Gebauer, która strzeliła 645 pkt i zajęła 2-gie miejsce wśród dziewcząt! Pozostałe dziewczęta były troszkę niżej w klasyfikacji, ale cieszy fakt, że zrobiły progres wynikowy.
Wśród naszych chłopaków najlepiej strzelał dziś Sambor Murawski, którego wynik pozwolił na zajęcie 3-go miejsca. Tuż za podium na 4-tym znalazł się Tymoteusz Kolasiński, a 6-ty był Jakub Mrozek. Szczegółowe wyniki na ostatnim zdjęciu w galerii.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Mistrzostwa Polski Młodzików – Zgierz 2021.

W tegorocznych MP nasz klub reprezentowało 9 zawodników. Dwa dni sportowych zmagań dały efekt w postaci brązowego medalu drużynowego dziewcząt a zarazem tytuł II Wicemistrzyń Polski w konkurencji drużynowej.

13 września 2021 Czytaj więcej

III Mistrzostwa Śląska i X Klubowy Turniej Łuczniczy – Stolarzowice.

W sobotnich, podwójnych zawodach, nasi zawodnicy uplasowali się na następujących miejscach:

5 września 2021 Czytaj więcej

III Memoriał Zdzisława Kozłowskiego – Supraśl.

W ostatni weekend wakacji zawitaliśmy na zawody do Supraśla – ponad 500-letniego miasteczka, zwanego również Perłą Podlasia.

28 sierpnia 2021 Czytaj więcej
UKS Grot

Treningi 7 dni w tygodniu

UKS Grot

Profesjonalna pomoc trenerów

UKS Grot

Klubowy sprzęt dla każdego

UKS Grot

Wesołe towarzystwo :)