Krajowe Zawody Łucznicze Dzieci i Młodzików w Bodzentynie

Drugą część sezonu startowego po wakacyjnej przerwie rozpoczęliśmy dzisiaj od startu w Bodzentynie. Do sportowej rywalizacji stanęło 8 klubów z południowej Polski. UKS Grot Ruda Śląska reprezentowało aż 21 zawodników.  Zdobyliśmy 8 medali, a wielu zawodników poprawiło swoje rekordy życiowe.

Ewa Radwan – III m-sce, brąz

W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy I-wsze miejsce dokładając kolejny puchar do coraz bogatszej kolekcji!

Wśród wyników, na uwagę zasługuje nowy rekord życiowy, jaki uzyskała Natalia Lepa w konkurencji ŁCD – 702/720 pkt, co wg. naszej wiedzy może być rekordem Polski w tej kategorii!
Cieszy również dobra dyspozycja młodzików, dla których dzisiejsze zawody były ostatnim sprawdzianem przed Mistrzostwami Polski, które rozegrane zostaną już w przyszłą sobotę w Kielcach.

Pozostałe aktualności

Zobacz wszystkie

Treningi w okresie ferii zimowych

Poniżej znajduje rozpiska treningów na okres ferii zimowych dla naszych zawodników.

28 stycznia 2018 Czytaj więcej

Obóz letni 2018

Wstępne informacje na temat obozu dla zawodników w sezonie letnim.

16 stycznia 2018 Czytaj więcej

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Łuczniczy w Świebodzicach

Krótka relacja z pierwszych zawodów halowych w sezonie 2017/2018 – z dużymi sukcesami!